„Prog Rock Day“

„Prog Rock Day“

Dalyvauja: “Saulės Laikrodis”, “Insomnia Vera” ir “Stiffer”

Stilius: rock

Kaina: 10lt

Saulės Laikrodis- Lietuvos progresyviojo roko grupė, įkurta 1976 m. Gintauto Rakausko (bosinė gitara) ir Giedriaus Kubiliaus (gitara). Buvo oficialus Lietuvos nacionalinės filharmonijos ansamblis.

1984 m. buvo paruošta vientisa dviejų dalių kompozicija, po kurios perklausos grupė buvo apkaltinta nihilizmu ir pesimizmu. Palangoje planuotas didelis koncertas, nors visi bilietai buvo parduoti, buvo uždraustas “dėl techninių kliūčių. “Saulės laikrodis” buvo pašalintas iš Filharmonijos, neužilgo po to grupė  iširo.

2010 m. rudenį, atsikuręs “Saulės laikrodis”  sudetyje`;  Gintautas Rakauskas (bg, g, voc), Giedrius Kubilius (g), Vaclovas Augustinas (keys, bg, voc), Robertas Vilčinskas (dr) – grojo VGTU absolventų kongrese Vilniaus Siemens arenoje. Koncertas buvo skirtas pagerbti pagerbti mirusio grupės nario klavisininko Roberto Griškevičiaus atminimą

http://www.slp.lt/saules-laikrodis

Insomnia Vera- klasikinio bei šiuolaikinio progresyvaus roko muzikos sintezė, grupės repertuaras apima platų žanrų spektrą nuo melodingų  dainų iki avangardinių improvizacijų. 2008 m. pabaigoje, kai būsimieji “insomniečiai” sėkmingai sudalyvavo  projekte Richard Wright atminti. Grupėje groja tiek jauni, tiek patyrę  ir jau žinomi Lietuvos roko scenos muzikantai. Jau nuo pirmų savo gyvavimo metų grupė iškarto pelnė klausytojų pripažinimą, buvo  išrinkta tarp 40 perspektyviausių Lietuvos grupių Sharkeen.lt  Naujosios muzikos žurnalo, pateko į radijo “Lietus” eterį, dalyvavo įvairiuose konkursuose ir festivaliuose, tarp kurių labiausiai  paminėtini “Tamsta Muzika 2010”, “Garažas”, “Opus3 terasa”.

http://www.youtube.com/watch?v=aurN6dYdu7k

Stiffer- Vilniaus  Prog Rock/Metal žanro atstovai, gyvuoja nuo 2010 metų balandžio mėnesio. 

Nors grupė nauja, tačiau jos nariai aktyviai muzikuoja arti dešimtmečio. 

Debiutavo “Tamsta Muzika 2010” festivalyje, taip pat grupė nugalėjo “Negaliu Negroti 2010” konkurse Vilniuje. “Stiffer”  sėkmingai buria aplink save nemažą gerbėjų ratą  koncertuodami po sostinės klubus. Jų muziką galima apibūdinti kaip energingą ir nuotaikingą, sunkaus jaunatviško roko dozę.

http://www.myspace.com/stifferband

Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: club@tamsta.com
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

DAUGIAU