Projektas “Kurk ateitį atsakingai”

Projektas “Kurk ateitį atsakingai”

VšĮ „Kultūros idėjų institutas” įgyvendindama projektą „Kurk ateitį atsakingai”, kviečia jaunimą ir visus besidominčius į mokomuosius seminarus. Jų metu sužinosite daug naudingos ir praktinės informacijos apie aplinkai ir žmogui palankų gyvenimo būdą, apie tai kaip atsargiai ir kritiškai vertinant GMO ir NANO technologijas, apie tai, kaip šiandien atsakingai maitintis, arba kaip „užsiauginti” svajonių namą.

Mokymus ves atitinkamos srities specialistai, kurie kels daug įdomių klausimų, kartu su auditorija bus ieškomi atsakymai, bus pateikiami įdomūs faktai ir teorijos, bet čia pat siūlomi ir praktiniai sprendimo būdai, dalyviai galės kelti jiems rūpimus klausimus ir kartu su lektoriumi ieškoti atsakymų. Mokymams pasirinktas interaktyvus temos pristatymo būdas, siekiant įtraukti ir auditoriją, kad kiekvienas iš mūsų būtume ne tik pasyviu klausytoju, bet ir aktyviu, sąmoningu bei atsakingu piliečiu!

Numatomas mokymų grafikas*:

– 2012-01-26 „Genetiškai modifikuoti organizmai: nauda ir pavojai”. Lektorius Andrejus Gaidamavičius, Lietuvos gamtos fondo gamtosaugos specialistas, Geologijos ir geografijos instituto doktorantas.

– 2012-02-09 „Ar įmanoma užsiauginti svajonių namus?”. Lektorius Dr. Ričardas Skorupskas, kraštovaizdžio specialistas, VU ir VDU dėstytojas savo rankomis besistatantis molinę sodybą.

– 2012-02-23 „Maisto pasirinkimo principai: kaip nepakenkti sau ir pasauliui”. Lektorius Andrejus Gaidamavičius, Lietuvos gamtos fondo gamtosaugos specialistas, Geologijos ir geografijos instituto doktorantas

– 2012-03-01 „Dėmesio: NANO dalelės!”. Lektoriai: Laura Stančė, cheminių medžiagų ekspertė (VšĮ „Baltijos aplinkos forumas”) ir Justė Buzelytė, aplinkosaugos specialistė (VšĮ „Baltijos aplinkos forumas”).

*Informacija apie seminarus dar bus tikslinama, todėl sekite mūsų naujienas www.ekologija.lt arba www.emuziejus.lt.

 

Registracija į mokymus prasideda sausio 9 d.

Į mokymus registruotis: [email protected] arba tel. 8 (5) 278 20 85.

Mūsų organizuojami mokymai jums nieko nekainuos!

Vietų skaičius ribotas.

 

Mokymai vyks Energetikos ir technikos muziejuje, Rinktinės g. 2, Vilniuje.

 

DAUGIAU