Projekto „Bardai tarp žvaigždžių” pabaigos koncertas

Projekto „Bardai tarp žvaigždžių” pabaigos koncertas

RENGINYS IŠ LAPKRIČIO 20 DIENOS 19:00 VAL., VĖLIAU PERKELTAS Į GRUODŽIO 18 D. PERKELIAMAS Į KOVO 5 DIENĄ IR VĖL NUKELTAS Į GEGUŽĖS 14 DIENĄ . Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu [email protected] ir jums bus suteiktas kuponas.

Koncertų ciklas ,,Bardai tarp žvaigždžių” atsisveikina su VU planetariumu

2020 m. balandžio 24 d. 19 val. į paskutinįjį koncertų ciklo ,,Bardai tarp žvaigždžių” renginį VU planetariume kviečia geros muzikos ekspertai ,,Bardai LT”. 9-erius metus gyvavęs muzikinis projektas baigiasi. Nuo rudens planetariumo erdvė visam laikui užvers duris ir beliks vilniečiams tik gražiu prisiminimu. Po kelių metų čia atsidarys renovuotas mokslo centras.

Tačiau organizatoriai nežada išeiti tyliai. Visiems gerbėjams jie paruošė išskirtinį uždarymo koncertą, kuriame susitiks įvairių kartų kūrėjai. Tai ir maestro Andrius Kulikauskas, šioje erdvėje 2012 m. surengęs pirmajį atidarymo koncertą, visų mylimas ir vis naujomis dainomis nustebinantis dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas, melancholiškas dainų autorius ir atlikėjas Darius Žvirblis, jaunosios kartos atlikėja Emilija Statinaitė, daug kam tapsianti atradimu. Vakaro šeimininko vaidmeny debiutuos poetas Dainius Gintalas.

Šio, atsisveikinimo su planetariumu koncerto pradžioje žiūrovų laukia ir kiek ilgesnė, specialiai paruošta kelionės po dangų programa. Visi romantikai ir geros muzikos mylėtojai neabejotinai pasisems žvaigždžių energijos, o atsisveikinimas su jau istorine Vilniaus vieta liks ryškiu, skambiu prisiminimu.

__________________________________________________________________________

Bilietus platina TIKETA bei likus 1 val. iki renginio pradžios prie salės durų.

 

Bilietų kaina: 15 Eur, 20 Eur | Koncerto dieną: 20 Eur

 

Informacija tel. 867223266

 

El. paštas: [email protected]

 

DAUGIAU