“PROTŲ KARAI”

“PROTŲ KARAI”

Nuo šiol kiekvieną trečiadienį “Žvejų bare” žaisime smagų komandinį žaidimą – “Protų Karai”!

Šauni kompanija, minties greitis ir reakcija, loginis mąstymas ir tiesiog noras puikiai praleisti laiką draugų kompanijoje – štai ko reikia, jeigu norite išbandyti savo jėgas šiame žaidime.

Ir visai nesvarbu, koks tavo amžius ar pomėgiai. Svarbu, kad visame pasaulyje populiarus ir skirtingais pavadinimais žinomas žaidimas skatina plės…ti tavo akiratį, daugiau sužinoti, atsipūsti po darbų, pasisemti azarto ir geros nuotaikos. Be to, tai puiki proga vieną darbo savaitės dieną užbaigti ne prie televizoriaus su pulteliu rankoje, o iškart po darbo susirinkti kelioms valandoms ir sužaisti šį azartišką, bet visiškai paprastą ir jokio pasiruošimo nereikalaujantį žaidimą;)

Žaidimo esmė ir taisyklės:
Vakaro metu žaidime dalyvaujančios komandos turi įveikti 6 turus, kurių metu bus užduota po 10 klausimų. Kiekvienas turas susideda iš 10 klausimų, kurie yra iš įvairiausių sričių: Sportas, Geografija, Kinas, Istorija, Gyvūnija ir t.t… Keli turai yra su vedėjo skaitomais klausimais, 1 turas su vaizdiniais klausimais ir 1 turas su garsiniais klausimais. Atsakymus dalyvaujančios komandos turi surašyti ant jiems išdalintų lapelių. Atsakyti į vieną klausymą bus skiriamos 2 min. Po kiekvieno turo bus skaičiuojami ir skelbiami rezultatai, tad taip komanda turės galimybę stebėti kaip jiems sekasi žaisti viso vakaro metu. Nugalėtoju taps daugiausiai teisingų atsakymų pateikusi komanda. Laimėtojų komandai bus įteiktas “Žvejų baro” įsteigtas prizas. Žaidimas trunka porą valandų (po kiekvieno turo yra daromos 10 minučių pertraukėlės)

Startuojam jau rugsėjo 28 d. (trečiadienis), 19 val. Tau tereikia suburti 2-6 žmonių komandą, sugalvoti jai šmaikštų pavadinimą ir užsiregistruoti (tai padaryti gali telefonu: 860290463). Komandos registracinis mokęstis – 10Lt.

Nuoroda į renginio puslapį: http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=272446622773412

DAUGIAU