Protų Korida

Protų Korida

Kviečiame intelektualiai praleisti laiką restorane Lizarran!
Jau keli metai labai populiaru po darbų susirinkti bare ir šiek tiek atsipalaiduoti mankštinant ne ką kitą, o protą, bandant atsiminti tai, ką galbūt girdėjote žiūrint TV laidas, skaitant vieną ar kitą knygą ar tiesiog su kolegomis apkalbant įspūdžius po kelionių. Tai būdas ne tik intelektualiai praleisti laiką, bet ir pabūti su savo kolegomis/draugais/šeima ar susipažinti su naujais žmonėmis.
Mes siūlome Jums gyvą bendravimą, gerą nuotaiką, įdomius klausimus ir karščiausią kovą protų koridoje!

Jūsų laukia:
Įdomus klausimai apie viską:nuo prekinių ženklų, įvairių pasaulio kultūrų, aktualijų, galimybė atskleisti ne tik savo sąmojį, bet ir taiklumą, kūrybiškumą ir muzikalumą.

Kiekviena „Protų Korida“ susidės iš penkių etapų, kuriuos sudarys: 1 muzikinis etapas, 1 papildomas etapas su specialia užduotimi (degustacija, sportinė ar kūrybiška užduotis ar pan.), ir trys teminiai etapai. Kiekvienas etapas, išskyrus papildomas, bus sudarytas iš dešimties klausimų, į kuriuos bus duodama viena minutė atsakymui. Žaidimo tikslas pralenkti kuo daugiau komandų, nes taškai vedami į bendrą įskaitą.

„Protų Koridos“ trukmė 2-3 val.
Norite susikauti? Registruokitės: tel. +37064716672, el.paštu: info@lizarran.lt

Surinkite savo komandą, kurią sudarytų iki 5 žmonių. Kuo jie bus skirtingesni (hobiais, profesija, lytimi, amžiumi, interesais), tuo didesnė tikimybė atsakyti į kuo daugiau klausimų! Kartais ne visada kiekybė yra gera kokybė! Tad minimalus komandos narių skaičius yra 1.
Iki pasimatymo „Protų Koridoje“!

DAUGIAU