PROTŲ SKERDYNĖS @ARTISTAI ANTRADIENIAIS 19.00

PROTŲ SKERDYNĖS @ARTISTAI ANTRADIENIAIS 19.00

ANTRADIENIAIS Artistuose toks protų mūšis, kad protų skerdynės! Registruokitės: facebook.com/karolis.jachimavicius

Vilniaus klube „Artistai” atnaujintas protmūšis KIEKVIENĄ ANTRADIENĮ nuo 19.00 val. Įdiegus agresyvų žinojimą, priešininkų klaidinimą garsiai šūkaujant neteisingus atsakymus ir patyčias dėl neišsilavinimo, ši protų mankšta tampa ne tiesiog protmūšiu, o protų skerdynėmis. 

Protmūšio vedėjas Karolis Jachimavičius, kuris žinojo hipsterius dar iki tol, kai hipsterizmas buvo kieta, sako, kad protų skerdynės skirtos kovai prieš tamsuomenės tamsą.

„Kiekvieną dieną būriai tamsuomenės kankina Lietuvą. Jie nežino valstybių sostinių, JAV valstijų, serialų, futbolininkų ir kodėl Einsteinas pasakė “Oscaras Wilde’as – vidutiniškas, bet geriau dar niekas nepavarė”. Mes, vikipedijų klajūnai ir enciklopedijų valkatos, turim tai pakeisti! Protmūšis užgrūdina, protmūšis suartina, nuo protmūšio būna didelės smegenys ir visi nori jas pačiupinėt. Po protų skerdynių išeisim į gatves ir kiekvienas netikėlis tamsuolis pasigailės nežinojęs, kad vienintelis pašokti negalintis žinduolis yra dramblys! Mes jiems pasakysim!”, skeryčiojasi Jachimavičius.

Žurnalistas skelbia, kad šie žinojimo be taisyklių mačai yra skirti persiskaičiusiems ir kitiems nepaprastiems žmonėms.

„Protų skerdynės yra sugalvotos tiems, kurie yra susiurbę tiek informacijos, kad daugiau nebetelpa. Persiskaičiusiems žmonėms, kurie viską žino, bet niekas to nevertina. Nepaprastiems žmonėms. Dažnai kalbame apie paprastą žmogų, tačiau paprastu žmogumi besirūpinantis nepaprastas žmogus lieka pamirštas ir apleistas. Galbūt jis irgi turi ką pasakyti – paklausykime jo atsakymų. Aš paieškosiu jiems galvelę”, rymodamas ant delno kalba proto žokėjus Jachimavičius.

Dalyvaudamas protmūšiuose Karolis Jachimavičius vidutiniškai laimi tris apeliacijas dėl atsakymų per vienas varžybas. 

Protų skerdynės ANTRADIENIAIS „Artistuose” vyksta nuo 19 val., laimėtojai gauna materialių gėrybių, apdovanojamos pirmos trys vietos. Komandose gali būti iki šešių asmenų. Kvizas su prizais: 50Lt sąskaita bare, pakvietimai į Artistų koncertus.

Registruotis galite šitam puslapyje rašydami žinutes arba pas facebook.com/karolis.jachimavicius    

DAUGIAU