Psichodelinis Šuo ir Cats in Cosmos – koncertas

Psichodelinis Šuo ir Cats in Cosmos – koncertas

Po Naujųjų Metų sutikimo, į Liverpulio sceną kviečiame naujus grojikus. Sausio 8 dieną, penktadienį, Liverpool bare viešės dvi rokenrolą grojančios grupės Cats In Cosmos ir Psichodelinis šuo. Po koncerto vyks Indie/Rock Party: http://goo.gl/Tnwlcx

Psichodelinis šuo – trys draugai, kadaise susipažinę mokyklos kieme ir nusprendę paimti į rankas instrumentus ir pastūgauti. Tekstus sulipdę su bliuzo ritmais ir paprašę garsisto daugiau reverbo, jie plėšo stygas ir kaukia apie tai, kas ant širdies – kartais liūdnai, kartais piktai, kartais švelniai, bet visada – nuoširdžiai. 

https://www.facebook.com/psichsuo

Cats in Cosmos – roką grojantis kolektyvas iš Vilniaus. Patys jie prisistato taip: Armagedonui prasidėjus, Ikaras buvo pasiųstas į pačią ryškiausią mūsų sistemos žvaigžę. Kosmoso tolybėse klajoję kosminiai katinai, išvydę keistą sprogimą, pasiuntė žinutę į Žemę: „Pabaiga yra nauja pradžia”. 2015 m. signalas pasiekė centrines stotis. Tai buvo tik keli raktiniai žodžiai: “I Capture the Sun”. Kas vyko toliau – istorija nutyli. Pasaulis nusidažė keista „Octarine“ spalva, tik ją išvysti galite naktį. Užsimerkę įsiklausydami į ošiančius žvaigždynus.

https://www.facebook.com/catsincosmos

Įėjimo kaina 3 € 
Renginio pradžia 21:00 val.
Po koncerto vyks Indie/Rock Party: http://goo.gl/Tnwlcx

DAUGIAU