Pskaita “Išsvajota meilė, finansai, darbas”

Pskaita “Išsvajota meilė, finansai, darbas”

Savęs pažinimas prasideda nuo savo norų ir troškimų pažinimo…

Gegužės 5 d. 18 val. kviečiame į Gintarės Davainienės paskaitą „SĄMONINGO SVAJOJIMO MENAS. Išsvajota meilė, finansinė laisvė, puiki sveikata, svajonių darbas.”

Rodos, svajoti mokame visi, tačiau ar svajojame? Ar tai darome sąmoningai? Ar turime konkrečios svajonės išsipildymo viziją ir didelį tikėjimą jos išsipildymo galimybe? O gal tik norime norėti patys gerai nežinodami ko ir kodėl? Gal norime visko labai daug ir vienu metu? Ar turime kantrybės sulaukti kol pagaliau mūsų svajonė išsipildys ir nepuolame svajoti apie kitką?

Kai žmonės suvoks skirtumą tarp šių klausimų ir ras sau atsakymus į juos, galbūt supras kodėl jų svajonės kartais taip ir neišsipildo. Ar tikrai neišsipildo?…

MŪSŲ NORAS – UŽSAKYMAS VISATAI! Visata, Dievas ar Aukštesnioji galia (vadinkime tai kaip norime) mus myli besąlygiškai ir mums duoda viską, ko mes Jos prašome. Visi norai turi galimybę išsipildyti, net patys keisčiausi ir netikėčiausi, ir už juos gali tekti sumokėti didelę kainą. Mūsų nesąmoningumas bei žinių stoka gali pridaryti didelių bėdų. Norint gauti trokštamą rezultatą reikia išmokti teisingai prašyti, tikėti ir laukti. Ir ne tik tai. Dar reikia išmokti būti dėkingiems už tai, ką gauname ir mokintis duoti patiems.

Šios paskaitos metu:
• trumpai apžvelgsime kas tai yra sąmoningas svajojimas ir kodėl tie norai iš tiesų pildosi;

• išsiaiškinsime kaip paversti realybe mūsų svajones apie mylimą ir mus mylintį partnerį bei kaip teisingai suformuluoti norus meilės ir partnerystės srityje;

• kalbėsime apie mylimo žmogaus pritraukimo arba išsaugojimo techniką („12 žingsnių svajonių partnerystės link”);

• išsiaiškinsime kaip paversti realybe mūsų svajones apie finansinę laisvę, mylimą darbą ir puikią sveikatą, bei kaip teisingai suformuluoti norus šiose, mums taip aktualiose, srityse;

• paskaitos metu bus pateikta realių, gyvenimiškų, įkvepiančių, pamokančių, veiksmingų tiek asmeninių, tiek kitų žmonių svajonių išsipildymo pavyzdžių. Vienas geriausių būdų mokytis – tai mokytis iš pavyzdžių.

Paskaitą skaitys lektorė, knygos „Attract Your  Dreams” (išleistos JAV) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas” vadovė GINTARĖ DAVAINIENĖ Informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite internete, adresu www.dreamer.lt.

Paskaitos kaina – 10 Eur

Registruotis prašome el.p.: [email protected]
tel. pasiteirauti: 8 604 20 485 (Asta )

Mūsų adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU