QUEEN ”Bohemian Rhapsody – 50 Years On” European Tour by VIPERS

QUEEN ”Bohemian Rhapsody – 50 Years On” European Tour by VIPERS

QUEEN “Bohemian Rhapsody – 50 Years On!” – pirmą kartą Lietuvoje!

Gegužės 5 d. Compensa koncertų salėje – unikalus ir vienintelis grupės pasirodymas Vilniuje!

VIPERS – vienintėlė Queen tribute grupė sulaukusi  pripažinimą oficialioje „Queen“ svetainėje už vertę ir kokybę!

Giuseppe Maggioni laikomas legendinio Queen dainininko Freddie Mercury vokaline reinkarnacija ir, be jokios abejonės, vienu geriausių ir geidžiamiausių didžiosios roko legendos interpretuotojų visame pasaulyje! Italijoje gyvenantis dainininkas Giuseppe Maggioni jau daugiau nei dešimt metų keliauja po pasaulį su savo Queen pasirodymais, žavėdamas publiką savo balsu. Vos išgirdus jo balsą, publika stebuklingai katapultuojasi laiku atgal laiko juostoje – būtent ten, kur roko grupė Queen su lyderiu Freddie Mercury šventė savo didžiausią sėkmę.

Scenoje pasirodys: Giuseppe Maggioni (vokalas), Luca Rossi (gitara), Mitia Maccaferri (bosinė gitara), Roberto Previtali (perkusija) ir Olena Karačko (Soprano). Kiekviename koncerte jie atkuria legendines britų grupės, vadovaujamos legendinės asmenybės Freddie Mercury, dainas, pasitelkdami scenografijas ir kostiumus, pabrėžiančius populiariausios pasaulyje grupės įspūdingumą ir muzikinę jėgą.

Vipers yra pati geidžiamiausia Queen tribute grupė visais atžvilgiais, ne tik Italijoje, grupė surengė jau daugiau nei 2000 gyvų koncertų visame pasaulyje. Kiekvienais metais Prancūzijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Belgijoje,  Slovėnijoje ir kitose valstybėse vyksta šimtai gyvų pasirodymų. Kiekvieną pasirodymą iki paskutinės vietos užpildo „Queen“ gerbėjai. O gegužės 5 d. jie pagaliau pasirodys ir Lietuvoje!

Jei esate tikras Queen gerbėjas – jūs būtinai turite Tai pamatyti. Svaiginantis garsas ir meistriškas roko kūrinių atlikimas neleis likti abejingais.

 

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU