free R. Vrubliauskaitės parodos “VARVA” atidarymas

R. Vrubliauskaitės parodos “VARVA” atidarymas

Maloniai kviečiame į ROBERTOS VRUBLIAUSKAITĖS parodos „VARVA“ atidarymą, kuris vyks vasario 26 dieną (trečiadienį) 18.00 valandą Baltijos gintaro meno centre, Šv. Mykolo g. 12, Vilnius.

Roberta Vrubliauskaitė 2014 m. baigė juvelyrikos ir kalvystės studijas Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultete. Iškart po studijų pradėjo kurti juvelyriką lietuviškam prekiniam ženklui Julia Janus ir sukūrė 5 kolekcijas. 2016 m. sukūrė savo prekinį ženklą pavadinimu VARVA. Kuriamus papuošalus ir meninius objektus pristato parodose Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat dalyvauja meniniuose projektuose.

VARVA – neobaltiškas dizainas – modernus gintaras. Klampios dervos aliuzija į gintarą, kuri varvėdama ir stingdama savyje užkonservuoja inkliuzus. Tai minimalistiniai papuošalai ar objektai su klampioje dervoje užstrigusiais gamtos motyvais o kartais – kažkam sentimentalių detalių ar prisiminimų konservavimas.

Įkvėpimo semiuosi iš gamtos formų, ciklų ir asmeninio santykio su ja. Kuriant papuošalą siekiu atskleisti jo emocinę vertę. Esu sentimentali ir jautri, man svarbu, kad sukurtas objektas sujudintu žmogaus jausmus. Siekiu iškelti prisiminimų vertę ir jiems suteikti ilgaamžiškumą. Man svarbios mano kilmės šaknys, tradicijos, daugiasluoksnė grožio samprata.
Roberta Vrubliauskaitė

Parodoje galėsite pamatyti Robertos Vrubliauskaitės autorinę juvelyriką, padaryta naudojant nestandartinę bei unikalių galimybių suteikiančia technologiją. Taip pat atiarymo metu susipažinti su autore.

DAUGIAU