RAFES festivalis

RAFES festivalis

Visų laukiamas ir nuostabus RAFES festivalis – Gegužės 8 dieną! Daugybė atlikėjų, grupių bei didžėjų vėl linksmins susirinkusius, neleis nuobodžiauti keldami nuotaiką net keturiose muzikos salėse. Ir kaip visada – Studentų miestelyje!
Elektronikos rūmai šiemet talpins Akustinę salę kartu su Justu is DiDi, Živile Ba ir Neda su Olegu Ditkovskiu.
Buvusiame klube „Kolegos” įsikurs Neformato salė ir kažkiek kitokie, bet nemažiau puikūs G&G sindikatas, Suicide DJ’s. Čia taip pat sienas drebins House salės didžėjai – Matthew Glow, Kastis Torrau ir Donatello.
Roko kiemas šiemet keičia pavadinimą – taps Didžiąja scena! Ji stovės šiek tiek netradicinėje vietoje – ant pačios Studentų gatvės. Čia ramybę drums – Oil Busters, All day long, TABAMI Goes U2, AC/DC tribute.lt ir kiti.
Taip pat vyks tradicinės ir visų mėgstamos atrakcijos – aklas pasimatymas ir studentiškos vestuvės.
RAFES savaitė prasidės Balandžio 27 dieną – vyks tradicija tampanti „Utilizacijos akcija barakuose“. Net tris dienas iš bendrabučių gyventojų „supirkinėsime” tuščius alaus butelius už įvairius suvenyrus ar pakvietimus į renginį. Vėliau šie buteliai virs rėmėjo logotipu.
Du metus vykęs neatsiejama Rafes festivalio dalimi tapęs žirgų konkūras RAFES taurei laimėti šiemet vyks Gegužės 1-ąją dieną. Gausybė nuostabių žirgų ir vėl šokinės ir bėgios KTU dizaino ir tehnologijų fakulteto pievelėje. Šis renginys susilaukia daug susidomėjimo tiek iš dalyvių, tiek iš žiūrovų pusės, nes šiais metais jodinėti ant žirgo galės pabandyti ir varžybų stebėti atėję žiūrovai. Pertraukų metu vyks kinologų ir dresuotų šunų pasirodymai. Žirgų konkūras -įsimintinas reginys žiūrovams ir nuostabi šventė dalyviams.
Gegužės 2 diena – naujiena RAFES festivalyje – RC modelių varžybos. Tai radijo bangomis valdomų mašinėlių lenktynės, kurios vyks šalia 4 KTU bendrabučio esančioje krepšinio aikštelėje. Sparčiai populiarėjantį sportą ir tuo pat metu smagią pramogą galės išbandyti ir į renginį susirinkę žiūrovai.
Gegužės 5 dieną ketiname padovanoti nuotaikingą humoro vakarą su visiems puikiai žinomu žmogumi – Raimondu Bingeliu. O Gegužės 6 dieną kviesime kartu šokti ir linksmintis su gatvės ritmų šokėjais.
Prisimink, Gegužės pirmąją savaitę susitinkam RAFES festivalyje!

DAUGIAU