Raganiukės teatro akcija! 2 bilietai už vieno kainą!

Raganiukės teatro akcija! 2 bilietai už vieno kainą!

Ar esi girdėjęs apie gerąją Raganiukę? O apie jos mokytoją varną Abraksą? Šį savaitgalį kviečiami leistis į energingą ir bene judriausią spektaklį vaikams „Raganiukės stebuklai“.

Išskirtinis pasiūlymas! Perkant bilietus Raganiukės teatre arba rezervuojant telefonu (+370 670 97832) šio sekmadienio spektakliui (lapkričio 20d.) DU BILIETAI PARDUODAMI UŽ VIENO KAINĄ.

Senoje legendoje pasakoma apie vieną raganą. Net ne raganą, o dar tik Raganiukę, mat jai buvo tik šimtas dvidešimt septyneri metai, o šitoks amžius raganai – vieni juoki. Raganiukė diena iš dienos atidžiai ir nuoširdžiai mokėsi burti, bet tai šis, tai tas imdavo ir nepavykdavo. Tai pastebėjusios senosios raganos nusprendė Raganiukę nubausti – mažylei buvo liepta tapti gera ragana! Burtų ir stebuklų pasaulyje juk viskas aukštyn kojom…

Jei nori sužinoti, kuo ši nuotykių ir burtų kupina istorija baigėsi, jei nori išvysti skraidančią raganą bei sutikti visus stebuklingus jo bičiulius laukiame tavęs Raganiukės teatre.

Apysakos autorius Otfrydas Proisleris

Inscenizacijos ir eiliuotų tekstų autorė I. Adomaitytė

Aktoriai I. Stonytė, L. Barauskas, M. Žiemelytė, D. Stankevičiūtė, L Vinciūntaitė bei Raganiukės teatro akademijos vaikai ir jaunimas

http://renginiai.kasvyksta.lt/34895/raganiukes-stebuklai

Papildoma informacija žiūrovams:
Dviejų dalių spektaklis.
Trukmė 70 min. Didžioji salė.
Spektaklis skirtas vaikams nuo 3 metų.
Durys atidaromos 45 min. iki spektaklio pradžios
Kasų darbo laikas: kiekvieną dieną 10 – 17h

http://www.raganiuke.lt
S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius
Informacija telefonu: +370 670 97832
El.paštas: [email protected]
Facebook paskyra: https://www.facebook.com/pages/Raganiuk%C4%97s-teatras/170192806500

DAUGIAU