RAMMSTEIN

RAMMSTEIN

Rammstein: pirmą kartą po atviru dangumi Baltijos šalyse!

Garsioji rokerių grupė „Rammstein“ kitų metų vasarą Baltijos šalyse surengs pirmąjį koncertą po atviru dangumi. Šokiruojančiais koncertais su gausiomis dekoracijomis ir pirotechnikos efektais pagarsėjusi grupė birželio 11 dieną pasirodys „Dainų slėnyje“ Taline, Estija.

1994-aisiais susibūrusi grupė, grojanti industrinio metalo stiliumi, pasiekė įspūdingų karjeros aukštumų. Jos albumai parduoti daugiau nei 20 milijonų egzempliorių tiražu. Grupė, kurios dauguma dainų atliekamos vokiečių kalba, sulaukė populiarumo JAV, kur jos koncertuose netrūksta žiūrovų.

Viena „Rammstein“ populiarumo priežasčių – itin įspūdingi vaizdo klipai ir koncertai. Degantys milžiniški dainininko Tillo Lindemanno sparnai, juoduoju humoru nuspalvintos imituojamos sekso scenos, meistriškas scenografų ir apšvietėjų darbas „Rammstein“ koncertus paverčia spektakliais, kurių nesinori praleisti ir metalo muziką ne itin mėgstantiems klausytojams.

„Žiūrėjau šį koncertą su sūnumi. Geriausias roko šou, kokį galiu įsivaizduoti. Jei ši grupė atvažiuos dar, eisiu vėl“, – po grupės pasirodymo Lietuvoje įspūdžiais dalijosi dainininkas Andrius Mamontovas.

Lietuvoje jau kelis sykius viešėjusi grupė kaskart sulaukdavo anšlaginio meloman dėmesio. Kitų metų birželio 11 d. Taline įvyksiantis „Rammstein“ koncertas bus pirmasis grupės šou Baltijos šalyse, kuris vyks po atviru dangumi.
„Rammstein“ – „Ramm4“ (Live at „Hellfest 2016“): https://www.youtube.com/watch?v=MxFfS-X3Xoo
 

Prekyboje paskutiniai bilietai!

DĖMESIO! Kiekvienas žiūrovas (taip pat ir bet kokio amžiaus vaikai) privalo turėti bilietą.

BILIETŲ KAINOS:

Išankstinis bilietas 69 €
Bilietų skaičius ribotas.

Fanų zonos bilietas 99 €
Atskira teritorija priešais sceną.

VIP bilietas 249 €
VIP bilietas suteikia: rezervuotą vietą stogu dengtoje VIP tribūnoje, vietą VIP automobilių stovėjimo aikštelėje, įėjimą į koncerto teritoriją per VIP vartus, specialią VIP kortelę (nesuteikia galimybės  patekti į koncerto teritoriją), lietpaltį, pasitikimo gėrimą, įėjimą į VIP barą ir atskirą WC (netoli VIP tribūnos), įėjimą į fanų zonos teritoriją priešais sceną.

Papildoma informacija
Vartai atidaromi 16:00
Pasirodymų laikas bus praneštas vėliau.

Amžiaus cenzas: nėra.
Kiekvienas žiūrovas (taip pat ir bet kokio amžiaus vaikai) privalo turėti bilietą.
Dėl stipraus garso ir didelio žmonių skaičiaus, organizatoriai rekomenduoja kūdikius ir mažus vaikus palikti namie; masinėse žmonių susibūrimo vietose vaikų vežimėliai yra nepatogi ir nesaugi transporto priemonė.

Bus nedidelė riboto vietų skaičiaus terasa, skirta neįgaliųjų vežimėliams (nuolaidos netaikomos).

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~16:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Vieta neįgaliesiems su vežymėliais: taip
Nuolaida neįgaliesiems: ne
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU