Rebelheart

Rebelheart

Muzikos stilius: rock
Kaina: 15Lt

1992 02 29 diena. Ši paslaptinga ir įdomi diena subūrė 4 žmones į vieną branduolį, kurį jie pavadino Rebel Heart. Grupės sudėtis nepakito nuo pat pirmosios dienos. Jos nariai: Darius Mickus- vokalas, gitara; Dainius Urbanavičius- gitaros; Kęstutis Jurkšaitis- būgnai; Regimantas Turūta- bosinė gitara.
Daugiau kaip 700 koncertų Lietuvoje, Baltijos šalyse, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Rusijoje…
Nuo 1994 metų kiekvienais metais grupė buvo nominuojama prestižiškiausiuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose ir tris kartus buvo pripažinta geriausia Lietuvos roko grupe.
9 CD, 7 video klipai, 1994 metais nufilmuoti du tikro garso koncertai LNK televizijoje. 2008- “Gyvai”- Lietuvos Ryto televizijoje. 
Daugelį festivalių kurių įsimintiniausias Parama ’96 kurį stebėjo daugiau kaip 50 000 žiūrovų, bei „Toys for Russian Children” Berlyne, kurį organizavo baikeriai Hell`s Angels. Kaliningrado (Konigsbergo) 750-ies metų jubiliejinis koncertas miesto aerouste 2007 metais.
Muzikantai nespjovė ir į projektus su kitais artistais, kaip Lietuvos estrados žvaigždė Stasys Povilaitis, LNK Talk Show vedėja Edita Mildažytė, grupė SKAMP, pasirodymas su Kauno muzikiniu teatro simfoniniu orkestru, klubiniai projektai su dj. Saga, dj. Mix`as. Bendradarbiavo su žinomais Lietuvos gitaristais- Martynu Kuliavu, Aleksandru Ten, Algiu Barniškiu „Blėka”.
Albumas „Nuogai” kartu su Vilniaus valstybiniu kvintetu, Bize „Karmen” interpretacija su operos dainininke Daina Bilevičiūte.
„REBELHEART” grojo vienoje scenoje su tokiomis roko pasaulio įžymybėmis, kaip „New Model Army”, Bruce Dickinson Band (ex „Iron Maiden”) ir Marilyn Manson. 2010 birželio 10 dieną grupė atidarė Rodo Stewarto pasaulinio turo koncertą Vilniaus Vingio parke. 2011 m. lapkričio 12d. “apšildė” Lenny Kravitz pasirodymą „Black and White America” Kauno Žalgirio arenoje.
Dėl visų pasiekimų muzikantai dėkingi tik savo neblėstančiam entuziazmui ir energijai, kurie davė impulsą sėsti į mažą autobusiuką su keliais doleriais kišenėje ir atsidurti Berlyne kur viskas ir prasidėjo, bei visiems mūsų klausytojams Lietuvoje, Baltijos šalyse, Rytų ir Vakarų Europoje, kurie su šiluma ir supratimu žiūrėjo į grupę ir jos muziką.

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
[email protected]    

DAUGIAU