Rebelheart koncertas

Rebelheart koncertas

1992 02 29 diena. Ši paslaptinga ir įdomi diena subūrė 4 žmones į vieną branduolį, kurį jie pavadino Rebel Heart. Grupės sudėtis nepakito nuo pat pirmosios dienos. Jos nariai: Darius Mickus- vokalas, gitara; Dainius Urbanavičius- gitaros; Kęstutis Jurkšaitis- būgnai; Regimantas Turūta- bosinė gitara.
Daugiau kaip 800 koncertų Lietuvoje, Baltijos šalyse, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Norvegijoje, Rusijoje…
Nuo 1994 metų kiekvienais metais grupė buvo nominuojama prestižiškiausiuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose ir tris kartus buvo pripažinta geriausia Lietuvos roko grupe.
9 CD, 7 video klipai, 1994 metais nufilmuoti du tikro garso koncertai LNK televizijoje. 2008- Lietuvos Ryto televizijoje.
Grojo daugelyje festivalių kurių įsimintiniausias Parama ’96 kurį stebėjo daugiau kaip 50 000 žiūrovų, bei „Toys for Russian Children“ Berlyne, kurį organizavo baikeriai Hell`s Angels. Dalyvavo Kaliningrado (Konigsbergo) 750 metų jubiliejaus festivalyje “Baltijskij Šturm” miesto aerouoste 2004 metais.
Muzikantai kūrė projektus su kitais artistais, kaip Lietuvos estrados žvaigždė Stasys Povilaitis- su maestro įrašyti du muzikiniai albumai 2002 ir 2004 metais, LNK Talk Show vedėja Edita Mildažytė, grupė SKAMP, pasirodymas su Kauno muzikiniu teatro simfoniniu orkestru, klubiniai projektai su dj. Saga, dj. Mix`as. Bendradarbiavo su žinomais Lietuvos gitaristais- Martynu Kuliavu, Aleksandru Ten, Algiu Barniškiu „Blėka“.
Albumas „Nuogai“ kartu su Vilniaus valstybiniu kvintetu. Bize operos „Karmen“ „rock“ interpretacija su operos dainininke Daina Bilevičiūte LTV studijoj.
„REBELHEART“ grojo vienoje scenoje su tokiomis roko pasaulio įžymybėmis, kaip „New Model Army“, Bruce Dickinson Band (ex „Iron Maiden“), Rod Stewart(2010), Lenny Kravitz(2011) ir Marilyn Manson(pastarojo koncertus RH „apšildė“ du kartus-2001 ir 2012 metais).
Dėl visų pasiekimų muzikantai dėkingi tik savo neblėstančiam entuziazmui ir energijai, kurie davė impulsą atsidurti Berlyne 1992 m., po “gatvės koncertų” Kauno Laisvės Alėjoje ir Palangoje, kur viskas ir prasidėjo, bei visiems mūsų klausytojams Lietuvoje, Baltijos šalyse, Rytų ir Vakarų Europoje, kurie su šiluma ir supratimu žiūri į grupę ir jos muziką.

DAUGIAU