RED BLACK night

RED BLACK night

Juoda spalva – paslapties, seksualumo simbolis. Juoda naudotina reiškiant jėgą ir solidarumą, šiltumo jausmą, norint suteikti paslapties, intrigos ir ypač pabrėžiant nepriklausomybę. Juoda – taip pat nakties, nuodėmės, tylos ir paslapties spalva. Tai baltos spalvos antipodas.

Juoda reiškia kitą, nežinomą pradžią, džiaugsmą (Japonijoje). Slaptieji mokslai, pvz., juodoji magija, taip pat savinasi juodą spalvą. Astrologijoje šią spalvą simbolizuoja Saturno planeta, skaičiai – 5 ir 8.

Raudona spalva – aistra ir pasisekimo troškimas. Ją besirenkantys žmonės žino savo vertę ir jaučiasi saugūs. Tai ekstravertai, nebijantys išreikšti savo nuomonę. Raudona spalva didina pasitikėjimą savimi ir aktyvumą. Tokiam žmogui paprastai sekasi. Tai labai aistringi, valingi, kovos nebijantys ir savo sąlygas gyvenime diktuojantys žmonės.

Asmenybė, veikiama raudonos spalvos, moka siekti dominuojančios pozicijos.

„Tikimės, kad šiuose spalvų apibūdinimuose kiekvienas radote bent dalelę savęs, ir jau įsivazduojate, kaip atrodysite renginyje. 150 tik juodai ir radonai apsirengusių žmonių – būtent tiek talpina HAZE Kokteilių Bare nesnauskite, ir būsite tarp jų.
—————————————

Dj’s: EDDY5 & DARREN K

___________________________
Staliukų rezervavimas: 861208299 arba [email protected]
Baro administracija pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų, netvarkinga bei sportine apranga/avalyne dėvinčių asmenų.
FACE CONTROL
Kokteilių baras “Haze”, Danės g. 15, Klaipėda
Mokestis – 0Lt.

https://www.facebook.com/pages/HAZE-Kokteili%C5%B3-Baras/100357350129638?ref=hl

DAUGIAU