“Red Hot Chili Peppers Project”

“Red Hot Chili Peppers Project”

Muzikos stilius: rock
Bilieto kaina: 25lt (22 lt + 3lt bilietai.lt aptarnavimo mokestis)
Bilietus platina bilietai.lt

„Red Hot Chili Peppers Project”

Nors vienos populiariausių pasaulyje grupės iš JAV „Red Hot Chili Peppers” vokalistas Anthony Kiedis turi lietuviško kraujo, šios muzikos žvaigždės kol kas neplanuoja savo gastrolių Lietuvoje. O amerikiečiai tikrai gali pasigirti neįtikėtino masto koncertais, tarp kurių – net du šimtus tūkstančių žmonių sutraukęs pasirodymas Raudonojoje aikštėje Maskvoje. Kol visa tai tėra daugybės muzikos gerbėjų svajonė, į Anthony persikūnys atlikėjas Justas.

Jau šių metų gruodžio 9 d. 21.00 val. Gyvos muzikos klube „Tamsta”, Justas su grupe surengs įspūdingą koncertą pavadintą „Red Hot Chili Peppers Project”. Jame dainininkas su gyvai grojančia grupe pristatys amžinus amerikiečių grupės hitus. 

Roko genijai, pardavę per 50 milijonų įrašų
1983-aisiais viską pradėję nuo skandalingų koncertų, kurių metu grodavo arba visiškai nuogi, arba tik užsimovę kojines ant penių, „Red Hot Chili Peppers” netrukus tapo viena populiariausių bei žinomiausių JAV grupių pasaulyje. Šiandien jie gali pasigirti net 20 metų besitęsiančia pasauline šlove bei milijonais gerbėjų visame pasaulyje. Begalę fanų jie turi ir mūsų šalyje. 

Net septynis prestižinius „Grammy” apdovanojimus bei keliolika MTV statulėlių pelnę „Red Hot Chili Peppers” labiausiai išgarsėjo savo superhitais „Dani California”, „By the Way”, „Californication”, „Scar Tissue”, „Give It Away”, „Under the Bridge”, „Breaking The Girl”, „Otherside” ir kitais. Iš viso jie išleido dešimt albumų, pardavė net 53 milijonus įrašų bei sukūrė net 8 dainas, užkopusias į JAV topų pirmąją vietą. Ir tai tik maža dalis kvapą užimančių grupės faktų. 

Justo programoje – „Red Hot Chili Peppers” hitai

Viena iš priežasčių dėl ko buvo pasirinktas šis projektas yra tai, kad JAV grupės lyderio, multimilijonieriaus dainininko Anthony Kiedžio proseneliai buvo lietuviai Antanas ir Julija Kiedžiai. Pasaulio žiniasklaidoje aprašytas faktas greičiausiai daugybę grupės fanų privertė žemėlapyje surasti Lietuvą. Justas šiame projekte sutiko dalyvauti neatsitiktinai. Paaiškėjo, kad vaikino balso tembras beveik idealiai tinka amerikiečio tembrui ir „Red Hot Chili Peppers” dainoms. 

Net 18 geriausių, atmintinai mokamų amerikiečių kūrinių Justas pristatys kartu su ugningu šou. Skirtingų kartų „Red Hot Chili Peppers” dainas jis atliks gyvai kartu su profesionaliais muzikantais. Būgnus muš Vytis Vainilaitis, bosine gitara gros Paulius Jaskūnas, o elektrine gitara „pjaus” „Hugo”.

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
[email protected]    

DAUGIAU