„Red Hot Chili Peppers Project“

„Red Hot Chili Peppers Project“

Stilius: rock

Kaina: 20lt +3lt aptarnavimo mokestis. Bilietus platina Bilietai.lt. http://www.bilietai.lt/lt/event/8089

Jau šių metų vasario 12 d. 22.00 val. Gyvos muzikos klube „Tamsta”, Justas su grupe surengs įspūdingą koncertą pavadintą „Red Hot Chili Peppers Project”. Jame dainininkas su gyvai grojančia grupe pristatys amžinus amerikiečių grupės hitus.
Pirmą kartą šį projektą vilniečiai galėjo pamatyti ir išgirsti 2009 m. spalio 31 d. per patį Heloviną. Tą vakarą „Red Hot Chili Peppers Project” stebėjo sausakimša „New York” club salė. O 2010 metų vasario 13 d. gyvos muzikos klube „Tamsta” „Red Hot Chili Peppers Project” koncertą pamatyti galėjo nevisi norintieji – likus maždaug pusvalandžiui iki pasirodymo pradžios visi bilietai buvo išpirkti.

Justo programoje – „Red Hot Chili Peppers” hitai
Viena iš priežasčių dėl ko buvo pasirinktas šis projektas yra tai, kad JAV grupės lyderio, multimilijonieriaus dainininko Anthony Kiedžio proseneliai buvo lietuviai Antanas ir Julija Kiedžiai. Pasaulio žiniasklaidoje aprašytas faktas greičiausiai daugybę grupės fanų privertė žemėlapyje surasti Lietuvą. Justas šiame projekte sutiko dalyvauti neatsitiktinai. Paaiškėjo, kad vaikino balso tembras beveik idealiai tinka amerikiečio tembrui ir „Red Hot Chili Peppers” dainoms.
Net 18 geriausių, atmintinai mokamų amerikiečių kūrinių Justas pristatys kartu su ugningu šou. Skirtingų kartų „Red Hot Chili Peppers” dainas jis atliks gyvai kartu su profesionaliais muzikantais. Būgnus muš Vytis Vainilaitis, bosine gitara gros Paulius Jaskūnas, o elektrine gitara „pjaus” „Hugo”

http://www.youtube.com/watch?v=IsaHy3r-EwU

Po koncerto – šokiai iki paryčių su gera muzika Jūsų ausims ir kojoms!!! Įėjimas į diskoteką nemokamas!

 

 Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: club@tamsta.com
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

DAUGIAU