Reflections Of Wayne: Kęstutis Vaiginis & Dima Golovanovas

Reflections Of Wayne: Kęstutis Vaiginis & Dima Golovanovas

Lapkričio 8 d. 19 val. kviečiame jus į Kęstučio Vaiginio (saksofonas) ir Dmitrijaus Golovanovo (klavišiniai) koncertą, kuriame skambės amerikiečių džiazo legendos Wayne Shorter įkvėpti kūriniai.

Daugybė Wayne Shorter sukurtų kompozicijų įėjo į džiazo istoriją ir tapo standartais, kuriuos iki šiol mielai groja muzikantai. Dalį jų išgirsime „Reflections Of Wayne“ koncerto metu. Anot Kęstučio Vaiginio, Wayne Shorter – vienas didžiausių jo įkvėpėjų, kurio kūrinius gera groti ir interpretuoti savaip.

Kęstutis Vaiginis – lyriškas bei emocionalus jaunesniosios kartos muzikantas, kompozitorius, sugebėjęs perprasti įstabias saksofono subtilybes. K. Vaiginio kūryba pasižymi originaliu spalvingumu, susiliejusiame moderniojo džiazo bei akademinės muzikos sūkuryje. Sukaupęs galybę apdovanojimų, atlikėjas yra įspūdingai pasižymėjęs plačiajame pasaulyje, įskaitant JAV, Kiniją, Malaiziją ar Pietų Ameriką.

Dmitrijus Golovanovas muzikologų apibūdinamas kaip klavišinių virtuozas, vienodai gerai valdantis tiek fortepijoną, tiek elektroninius instrumentus. Grodamas įvairų repertuarą – nuo džiazo klasikos iki modernaus creative – menininkas kuria savo stilių, kuris įvardijamas kaip universalus, techniškas, emocionalus ir intelektualus.

 

Bilieto kaina – 14.99 €.

 

Dėmesio! Registracija į koncertą – būtina. Lauksime jūsų laiškų [email protected] bei skambučių +37052610266.

DAUGIAU