Religinės įvairovės pažinimas Lietuvoje

Religinės įvairovės pažinimas Lietuvoje

Rugsėjo 5 d. 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Girulių filiale – bendruomenės namuose (Šlaito g.10a) atidaroma fotografijų paroda „Religinės įvairovės pažinimas Lietuvoje” (40 nuotraukų). Paroda bus eksponuojama iki rugsėjo 14 d.

Fotografijų paroda, kuri keliauja per 10 Lietuvos miestų, pristato įvairių Lietuvoje esančių religinių bendruomenių gyvenimo akimirkas ir siekia informuoti visuomenę apie religinę įvairovę Lietuvoje, atkreipti dėmesį į žmogaus teisę turėti ir reikšti savo įsitikinimus. Parodos atidarymu metu lankytojai mielai kviečiami ne tik apžiūrėti nuotraukas, bet ir diskutuoti, užduoti klausimus šios srities ekspertams. 

Autoriai: Ramūnas Guiga, Ieva Budzeikaitė, Aurelija Arlauskienė, Monika Požerskytė, Vidmantas Balkūnas, Zita Stankevičienė.

Ši paroda yra Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro (NRTIC) kartu su Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) vykdomo projekto „Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida Lietuvoje” dalis. Projektui finansavimą skyrė Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo NVO programa.

Atidaryme planuoja dalyvauti:
Rasa Kraulėdaitė – projekto „Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida Lietuvoje” administratorė, sociologė.
doc. dr. Milda Ališauskienė – projekto vadovė, sociologė, VšĮ „Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro” direktorė
Rasa Liškauskaitė – projekto koordinatorė, Lietuvos žurnalistų sąjungos atstovė.

Laukiame Girulių bibliotekoje – bendruomenės namuose (Šlaito g. 10a)

DAUGIAU