Restorano „Gan Bei City“ sezono atidarymo šventė

Restorano „Gan Bei City“ sezono atidarymo šventė

Rugsėjo 21-osios penktadienį azietiško maisto restoranas „Gan Bei City” atidarymo renginiu pradeda naująjį sezoną. Spalvingoje šventėje, kuri pasak restorano rinkodaros direktoriaus V. Romeikos pulsuos ekskliuzyvinė dvasia, dalyvaus žymusis plaukų stilistas Valerijus Gigevič, dizaino guru Juozas Statkevičius, operos solistė Asmik Grigorian, operos režisierė Dalia Ibelhauptaitė, bei elektroninės muzikos atlikėjas Few Nolder.

Praeitame sezone lankytojus viliojęs jaukiais gyvos muzikos vakarais, šiame žada tęsti tradicijas nemažinant apsukų bei užmojų. Somov & Jazzu, Mantas, Linas Adomaitis, Empti, Donatas Montvydas ir dauguma kitų kopė ant restorano scenos, o kad intriga būtų išlaikyta, „Gan Bei City” neatskleidžia kas bus šio sezono pažibos. „Taip, mes nuveikėme iš ties daug ir, manau lankytojai tą pastebi, nes sulaukiame jų pagyrų ir, kas svarbiausia, vis dažnesnių pakartotinų apsilankymų. Tačiau mes ne tik nelinkę mažinti kūrybinių ambicijų, o atvirkščiai – nusiteikę dar labiau stebinti. Kol kas nenorime atskleisti kortų, nes siurprizai maloniausi būna tik išlaukti. Tačiau galiu pažadėti, kad savaitgalio vakarai „Gan Bei City” ir vėl bus karščiausi mieste, kaip ir praeitąjį šaltąjį rudens / žiemos sezoną.” – pasakoja Vytautas Romeika.

Atidarymo renginyje savo naujausią šukuosenų kolekciją parodys vis labiau populiarėjantis stilistas Valerijus Gigevič. Pasak jo, plaukai bus veliami, šukuojami ir konstruojami specialiai „Gan Bei City” atidarymo vakaro atmosferai atspindėti, priderinant jas tiek prie rytietiškos estetikos, tiek prie moderniosios „elektroninės operos fantazijos XYZ”. „Tai bus mano 2-toji kolekcija kurta specialiai restoranui „Gan Bei City”. Kaip ir visos jos taip ir ši bus savaip beprotiška, artistiška ir stilingai suvelta. Ir jūs žinot, kad ką pažadu, tą ištesiu. Tad garantuoju liksite maloniai apakinti” – šypsodamasis žada V. Gigevič, kuris yra ir vienas renginio režisierių.

Pasak V. Romeikos, kol kas „Gan Bei City” visas kūrybines pajėgas šiuo metu yra pajungę įspūdingam sezono atidarymui, kuris įvyks rugsėjo 21 dieną. Jame laukia išties įvairialypė programa, kuri tenkins nevienpusį skonį ar įnoringiausią poreikį. Didžiausias jos koziris yra įspūdingi Juozo Statkevičiaus kostiumai, sukurti naujausiam Dalios Ibelhauptaitės režisuotam spektakliui pagal G. Puccini operą „Manon Lesko”. Taip pat restorane „Gan Bei City” bus atliktos pagrindinės arijos iš bohemiečių sukurtos elektroninės operos fantazijos „XYZ”. Šio naujoviško ir modernaus pastatymo išskirtines partijas muzikos garsais nuspalvins elektroninę muziką kuriantis prodiuseris Few Nolder. Gi dainuos – ne vienos pasaulio sostinės geidžiama solistė Asmik Grigorian, kuri elektroninės operos fantazijos „XYZ” pastatyme atlieka pagrindinį vaidmenį.

Kolekcijos muzikinę programą nuspalvins šokių muzikos diskžokėjų duetas „House Brothers”.

Būtina registracija telefonu             +370 671 19022      

DAUGIAU