Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Esybinis gyvenimas. Evoliucija santykiuose ir veikloje“ Vilniuje

Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „Esybinis gyvenimas. Evoliucija santykiuose ir veikloje“ Vilniuje

VASARIO 27 D. VILNIUJE Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras „ESYBINIS GYVENIMAS. EVOLIUCIJA SANTYKIUOSE IR VEIKLOJE“.

 

REGISTRUOKIS! https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/vilniuje-esybinis-gyvenimas-evoliucija-santykiuose-ir-veikloje/

 

Yra sukaupta įdomių tyrimų apie vaikus mauglius, kuriuos nuo kūdikystės augino vilkai, šunys ar kiti laukiniai žvėrys. Tokie vaikai yra puikiai išmokę savo naujų tėvų elgseną, moka kalbėti jų kalba, puikiai orientuojasi žvėrių aplinkoje ir sugeba išgyventi. Tačiau jų žmogiška prigimtis visiškai neatskleista – tai potencialas, kuris liko nepanaudotas. Kas, jeigu mes, išaugę tarp asmenybių, perėmėme visus įgūdžius, kaip išgyventi socialinėje tikrovėje, bet mūsų tikrasis potencialas taip ir liko neatskleistas? Mus nuo mažens moko gyventi tarp žmonių ir įtikti dešimtims reikalavimų, lūkesčių bei idealų. Mes esame socialinės būtybės, tačiau ar tai ir yra visas mūsų potencialas? Vaikai maugliai išmoko gyventi pagal gamtos dėsnius, mes – pagal socialines-konvencines taisykles, bet galbūt galima išmokti gyventi darniai, remiantis Visatos dėsniais? Pagal juos mes esame ne asmenybės (vaidmenys), o esybės – individualus potencialas, kurį reikia atskleisti ir realizuoti. Kodėl mes, net viską turėdami, jaučiame, kad kažko labai svarbaus gyvenime trūksta? Kodėl atradę nuostabius santykius, mes netrukus vėl jaučiame kasdienybę? Ar tikrai normalu gyventi kartu kasdienybėje ir tai vadinti meile? Ar tikrai normalu kiekvieną dieną kartoti tuos pačius elgsenos algoritmus ir vadinti tai laime darbe? Ar tikrai normalu norėti užsimiršti, atitrūkti nuo gyvenimo ir pasinerti į alkoholį ar internetą?

Kiekvienas mes savo gyvenime atrandame tuos momentus, kai jaučiamės tarsi pilni, gyvi ir kūrybingi. Kaip taip gyventi visą savo gyvenimą? Kaip pažadinti savyje savo potencialą, savo esybę? Kokia tuomet gimsta savijauta, santykiai, veikla ir gyvenimo būdas? Ar atskleidę savo esybę galime pažadinti savo vaikų, artimųjų esybes? Kaip susikuria esybiniai santykiai šeimoje? Kas ta esybė ir kuo ji skiriasi nuo asmenybės? Kaip auginti esybę?

Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime autoriniame Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare.

 

Pagrindinės temos:
  • Žmogaus evoliucijos etapai: biologinė, socialinė ir esybinė būtybė.
  • Kodėl mes nepanaudojame viso savo prigimties potencialo?
  • Kas atskleidžia mūsų esybę?
  • Kas vysto mūsų asmenybę?
  • Meilė, kūryba, laisvė.
  • Savęs išraiška, realizacija ir įtvirtinimas.
  • Evoliucija santykiuose ir veikloje.
  • Meditacija šiuolaikiniame gyvenime.

 

Seminarą ves:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

Kviečiame registruotis ir atvykti į požiūrio plėtimo seminarą!

Seminaras VILNIUJE vyks vasario 27 d., antradienį, 19 val.
Viešbutyje „Artis Centrum Hotels“ Totorių g. 23, Vilnius.

Seminaro trukmė – 2,5 val.

Kaina – 15 EUR. IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS, nes esate baigęs(-usi) EQ arba lankote Moters Magijos Mokyklą, apsilankykite seminare mokėdamas(-a) 5 EUR mažiau. Kaina tik 10 EUR! Išskirtiniu pasiūlymu galite pasinaudoti, pirkdami bilietą prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.

REGISTRUOKITĖS jau dabar ir įsigykite bilietą pusvalandį prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais arba jau dabar TIKETA.LT puslapyje. Išankstinė registracija būtina!

Išankstinė registracija būtina!

 

REGISTRUOKIS!

 

Iki malonaus susitikimo!

„SoulACTION“ komanda

www.soulaction.lt

DAUGIAU