ROLLIKAI @Brodvėjus Pub |09.27|

ROLLIKAI @Brodvėjus Pub |09.27|

Kviečiame Jus į rokenrolo dvasia alsuojantį vakarėlį su jaunais, žavesio nestokojančiais jaunuoliais, kurie savo koncerto metu nežada leisti sėdėti. Šokit į patogią avalynę ir pasiruoškit reivui iki ryto !!! 😉

Šiandieninėje pop muzikos padangėje itin retas vaikinų grupių gretas papildo naujas kolektyvas – „Rollikai“. Tai trys žavūs, jauni, turintys puikius vokalinius duomenis, perspektyvūs ir, galime pabrėžti, labai išvaizdūs vaikinai – Naglis Bierancas (25), Mantvydas Sabaitis (23m.) ir Jurijus Veklenko (23m.).
Į didžiąją sceną „Rollikai“ kopia su grupės „Antis“ visiems gerai žinomu hitu – „Alyvos“, tačiau turime pripažinti, kad dainos skambesys yra kardinaliai skirtingas nei originalas. „Visi kūriniai, kuriuos mes atliksime, turės ryškią rokenrolo ritmiką ir vizualizaciją. Ši daina – vienas iš pirmųjų mūsų darbų, kai stengiamės tiek vokaline prasme, tiek aranžuote visiems gerai žinomą kūrinį pateikti naujai“, – pasakoja vaikinai. Jau vien pavadinimas „Rollikai“ sufleruoja, kad kiekvienas grupės pasirodymas bus linksmas ir pozityvus.

DAUGIAU