ROXY club| Freaks On Floor

ROXY club| Freaks On Floor

„Track by Track“ iš įrašo virsta į gyvų „Freaks On Floor“ koncertų virtinę!

Neseniai pasirodęs vaizdo įrašas „Track by Track“, kuriame „Freaks On Floor“ nariai pasakoja apie kiekvieną debiutinio albumo “Freaky Wonder” kūrinį, tapo taip pat pavadinto grupės turo ašimi. Dar vienas turo koncertas taip pat pristatant visas albumo dainas bus surengtas kovo 11d. Klaipėdos klube “ROXY”.

Tiek vaizdo klipas, tiek koncertų serija yra po įvairiausių aplinkinių vertinimų pačių dainų autorių sudaryta “Freaky Wonder” žemėlapio agenda. Tai paskutinis etapas, kai sudėliojus taškus atverčiamos visos likusios kortos apie kiekvienos dainos istoriją bei pačių narių nuomonė apie jas. 

“Žinodamas daugiau faktų apie kūrinius visai kitaip imi girdėti ir vertinti dainas”, – asmenine patirtimi dalinosi grupės vokalistas Justinas Jarutis, – “Tiems, kurie matė “Track by Track” vaizdą, šie koncertai bus galimybė išgirsti nuogą albumą”. 

“Track by Track” – viena paskutiniųjų priemonių, susijusių su debiutiniu albumu “Freaky Wonder”, kurį lydėjo sėkmingi ir įdomūs metai, kupini gyvų pasirodymų. Užbaigę šį įvairiausių muzikinių minčių žemėlapį, grupės vaikinai Justinas Jarutis, būgnininkas Rokas Beliukevičius bei naujas bosinės gitaros atlikėjas Aurelijus Morlencas, žada pristatyti keletą naujų kūrinių ir taip atverti duris į būsimą albumą.

Vakaras koncertu neužsibaigs, nes visi trys grupės nariai ir bičiulis Swix padarys tai, ką paprastai daro ir turėtų visada po savo pasirodymo daryti kiekviena save ir savo gerbėjus gerbianti roko grupė – stos prie grotuvų ir pratęs vakarą alternatyvaus tūso nuotaikomis iki paskutinių gyvųjų.

Nepraleisk progos kovo 11 d. Klaipėdoje pamatyti, kaip gimsta alternatyvus vakarėlis, nes su LABAS 10 Lt papildymo čekiu įėjimas 0 Lt! Prie įėjimo atiduok papildymo kvitą ir pateksi į renginį. Ateik anksčiau, nes vietų kiekis ribotas. 

Bilietus platina ir TIKETA. Bilietų kaina: 13 Lt + 2 Lt aptarnavimo mokestis.

Nuoroda į renginio puslapį: http://www.facebook.com/event.php?eid=113264105417117

 

DAUGIAU