Rugsėjo 1-oji „Megoje“ – skaniausios picos diena

Rugsėjo 1-oji „Megoje“ – skaniausios picos diena

Tęsdamas skanią rugsėjo 1-osios tradiciją prekybos ir laisvalaikio centras „Mega” kviečia rudeniškai nusiteikusius kauniečius dalyvauti skaniausios picos rinkimuose. Nemokamai ragauti ir vertinti kepamas picas „Megos” lankytojams siūlys keturios čia įsikūrusios picerijos – „Čili pica”, „CanCan pizza”, „Charlie pizza” ir „Amerigo”.

 

Kasmet būrį ragautojų sutraukianti picų degustacija verčia konkuruojančias picerijas ieškoti dar geresnio picos recepto – kiekviena rinkimuose dalyvaujanti picerija stengiasi kuo išradingiau papuošti picą, pranokti varžoves savo picos kvapumu ir skoniu.

 

Pernai skaniausios picos titulą pelnė picerija “Čili pica”. Ji lankytojus užkariavo itin skania ir įspūdinga pica su saliamiu ir porais.

 

Pasak šios picerijos varžovų – picerijos „Charlie pizza” – rinkodaros vadovės Linos Nikonovaitės, konkurentai pernai pasistengė picą labai gražiai patiekti, ir galbūt todėl laimėjo. Šiemet „Charlie pizza” tvirtai pasiryžę nenusileisti.

 

„Kartais pajuokaujame, kad į mūsų piceriją lankytojai užsuka pirmieji – esame įsikūrę vos pakilus į antrą aukštą – ir kol nueina iki restoranų alėjos pabaigos, skonis pasimiršta. Ką gi, šiemet planuojame iškepti nepamirštamą picą – ją sukūrėme specialiai šiam konkursui,” – sakė L. Nikonovaitė.

 

Norinčiųjų paskanauti ir įvertinti picas kiekvienais metais vis daugėja – jau ketvirtą kartą rengiamuose rinkimuose lankytojus picerijos vėl vaišins nemokamai. Visos picerijos pernai išdalijo daugiau kaip 500 didelių picų!

 

Degustuoti restoranų picų kepėjų naujausius šedevrus ir balsuoti už labiausiai patikusias picas visi norintieji galės rugsėjo 1-ąją, ketvirtadienį, nuo 12 iki 15 valandos užsukę į antrajame „Megos” aukšte įsikūrusią restoranų zoną.

 

Rugsėjo 1-oji „Megoje” žada būti tikrų staigmenų diena – lankytojų nemokamos vaišės lauks beveik kiekviename žingsnyje.

 

Nuo 11 iki 18 valandos nemokama ledų porcija mažuosius lankytojus vaišins „Megos” Rykliukas.

 

 „Cinamon” kino centre vaikai bus vaišinami spragėsiais ar cukraus vata.

 

Boulingo ir biliardo klube „Amerigo” apsilankę ir boulingo takelį bent valandai užsisakę moksleiviai ir studentai dovanų gaus mažą picą.

 

O vaikų pramogų klube „Megiukas” rugsėjo 1-ąją vaikai už valandos mokestį galės pramogauti nors ir visą dieną!

DAUGIAU