Rugsėjo pirmosios šventė Vingio parke

Rugsėjo pirmosios šventė Vingio parke

Rugsėjo pirmoji – atšvęsk įspūdingai!

 

Šiemet rugsėjo 1-ąją penkių Vilniaus aukštųjų mokyklų – VU, VGTU, MRU, LMTA ir VPU Studentų atstovybės nusprendė paversti įsimintina švente, todėl būsimiems ir esamiems studentams Vilniaus Vingio parke organizuos įspūdingą reginį, prasidėsiantį 17 valandą.

 

Rengėjai kviečia mokslo metų pradžią sutikti turiningai, bet be alkoholio. Dviejose scenose kartu su elektroninės muzikos atstovais, studentiškos muzikos grupėmis koncertuos ir visiems gerai žinomi atlikėjai – G&G Sindikatas bei Andrius Mamontovas.

 

Be to, renginio metu bus įkurtas Palapinių miestelis, kuriame susitiksi su aukštųjų mokyklų Studentų atstovybėmis, kitomis studentų organizacijomis („Universitetas su oranžiniu”, „Studentų era”, „Start FM” ir kitais), tokiais projektais kaip „Gyvenimas be tabako”, „Free Hugs”, „Big brothers – big sisters”, „Tolerantiškas jaunimas”, „HELP”, „Gyvoji biblioteka” ir panašiais.

 

Kita siūloma atrakcija – Menų alėja, suteiksianti galimybę kiekvienam dalyvauti siūlomuose projektuose ir workshop‘uose, kuriuose atrasi tapybą, fotografiją, graffiti, moy toy, kiną, šokį, žongliravimą bei kitus užsiėmimus.

 

O kad mokslo metus pradėtum negirdėdamas kišenėse švilpiančio vėjo, dalyvaudamas renginyje galėsi laimėti studentišką stipendiją!

 

Mokslo metų pradžia – puiki proga susivienyti studentams bei moksleiviams, todėl atsivesk į šventę senus draugus, susipažink joje su naujais ir padėk rugsėjo 1-ąją paversti linksma ir įsimintina švente.

 

DAUGIAU