RUKI VVERH 20 METŲ l Šiauliai

RUKI VVERH 20 METŲ l Šiauliai

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!  

Facebook: TicketMarket.lt

*** 

 

Grupės lyderis ir siela Sergejus Žukovas atsakingai ruošiasi šiam jubiliejiniam koncertui ir žada grupės gimtadienį švęsti kartu su visais gerbėjais. Atlikėjas atskleidžia, jog Šiauliai sulauks iki šiol paties didžiausio grupės koncerto. Specialiai gimtadieniui ruošiamas išskirtinis pasirodymas, atvyksta garsūs svečiai, gaminamos specialios dekoracijos ir kuriamos išskirtinai jubiliejiniam koncertui skirtos vizualizacijos.

Renginio organizatoriai jau dabar prognozuoja, jog teks koreguoti salės planą, siekiant sutalpinti visus grupės gerbėjus, norinčius apsilankyti grupės dvidešimtmečio koncerte, o taip pat, kad būtų įmanoma įgyvendinti visus grupės reikalavimus. Grupė išskirtinės kokybės reikalauja ir iš Lietuvos technikų, kurių laukia nelengvas ir atsakingas darbas.

Daugiau nei 20 metų su pertrauka scenoje, esančio grupės lyderio Sergejaus Žukovo kūryba nepraranda publikos susidomėjimo ir iki šiol, o šiuo metu išgyveną antrą karjeros piką. Visi gerbėjai kovo 3 d. Šiaulių arenoje galės išgirsti legendiniais hitais tapusias dainas: „18 мне уже!”, „Студент”, „Чужые губы”, „Ая яй девчонка” ir kitus gerai žinomus hitus.

Nepraleisk progos sudalyvauti pačiame didžiausiame Ruki Vverh gimtadienyje, kuriame TU pats jausiesi lyg jubiliatas!

 

*** 

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!  

Facebook: TicketMarket.lt

DAUGIAU