Rygos Balzamas – Jaunpiliom pilies paslaptys – Latvijos Holivudas

Rygos Balzamas – Jaunpiliom pilies paslaptys – Latvijos Holivudas

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Latvijos sostinę Rygą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Rygos senamiestį: Rygos pilis, statyta 1330 metais, ne kartą stipriai nuniokota, o Latvijai atgavus nepriklausomybę tapusi prezidento rezidencija, Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras, seniausia ir aukščiausia Rygoje Šv. Petro bažnyčia, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus, Juodagalvių riterių rūmai, kurie laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantieji galės pakilti į Šv. Petro bažnyčios bokšte esančią apžvalgos aikštelę ir pasigėrėti miesto panorama. Farmacijos muziejaus, kuriame susipažinsite ne tik su farmacijos istorija, bet galėsite pamatyti ir alchemiko šou bei paragauti Rygos balzamo, išgydžiusio ir carienę Jakateriną. Pageidaujant galima užsukti į pramogų ir maitinimo centrą „Lido”. Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate link Tukumo. Latvijos kino miestelio, vietinių gyventojų dažnai vadinamo Latvijos Holivudu, lankymas. Ekskursija po kino miestelį persirengus aktorių rūbais. Toliau vykstate į Jaunpilio viduramžių pilį, buvusią Livonijos ordino tvirtovę, puikiai išsilaikiusią iki mūsų dienų. Statinio istoriją Jums pasakoja vienuoliai, kurie kartu su pilies juokdariais priverčia Jus pasijusti grįžus atgal į 14 – ąjį amžių. Ekskursiją baigiate vyno degustavimu. Galimybė užsisakyti viduramžių pietus pilyje (valgoma su rankomis). Važiuojate link Tervetės, kurioje yra viena iš alaus daryklų.Tervetės alaus degustacija.Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė autobusu.
1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~20 latus. Pietūs pilyje – 7 Ls.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose ekskursijų vadovas neveda.

DAUGIAU