Šamaniškų būgnų terapija Klaipėdoje

Šamaniškų būgnų terapija Klaipėdoje

Ateik, pakeliausime!
Kelionėje ves Amir Oorzhak ir Sandy Kuehn.

PRADŽIA – spalio 27 d. (ketvirtadienį), 18:00 val.
VIETA – bus patikslinta.
KAINA – 10 Eur.
ATSINEŠK pagalvėlę ir pledą.

DAUGIAU APIE ŠAMANUS:
AMIR OORZHAK iš Tuvos (Sibiro) yra garsaus šamano Nikolaj Ooržak sūnus. Pasitelkdamas savo šamaniškas šaknis, sportinę patirtį ir gyvenimiškus potyrius, jis koncertuoja, masažuoja, konsultuoja judesio bei sveikatinimosi klausimais. Savo praktikose ir kūno pažinime Amir tyrinėja subtilias kūno energijas: kaip jos vaikšto, kaip išnyksta, kaip mobilizuojasi. Jausdamas jas, Amir atranda kūne įtampas ir tuštumą, jas atpalaiduoja arba mobilizuoja ir tokiu būdu sukuria harmoningą energijos tekėjimą kūne, taip pašalindamas įtampą ne tik iš fizinio, bet ir energetinio kūno.
Prieš 8 metus Amir patyrė avariją ir buvo pilnai paralyžiuotas. Šis įvykis padarė didelę transformaciją jo gyvenime ir veikloje. Per metus jis sugebėjo sugrąžinti sau galimybę judėti bei suvokė gyvybinės energijos reikšmę platesniam kontekste. Suprato ir išmoko, kaip energiją panaudoti ne gynybai ir puolimui, o harmonijai ir sveikatai kurti.
https://www.facebook.com/events/185968071849276/

SANDY KUEHN – SANDY KUEHN pristato save kaip balso šamanę iš Vokietijos. Jos gerklinis dainavimas užburia, grojami instrumentų garsai skraidina, o klausydamas jos sielos kalbos nejučia atsiduri pasauliuose, apie kurių egzistavimą net nenutuokei. Nors Sandy vengia būti vadinama muzikante, tačiau savo namuose turi įrašų studiją ir yra išleidusi jau tris garsų terapijos kompaktines plokšteles.
Gimusios 12 mėnesį 12 dieną 12:12 val., Sandy šamaniškas vardas yra Papajeahja. Jis neturi jokios simbolinės reikšmės, tačiau slepia savyje didelę jėgą ir energiją. Tariant pa-pa pasisemiama šių jėgų, tariant jeah-ja tos jėgos ir energijos užtvirtinimos.
Sandy praktikuoja savo pačios šamanizmą, kuris neturi griežtų tradicijų ir yra artimas tengrizmui. Tengrizme gyvenimo prasmė įvardijama kaip gyvenimas harmonijoje su aplinkiniu pasauliu ir koncentruojamasi į sudievintą dangų (tikslas – atrasti gyvenimo prasmę su “viskuo, kas yra po dangumi”).
Sandy daug keliauja, veda seminarus, atlieka šamaniškus ritualus, priima individualioms terapijoms. Ji pastebi, kad kiekviena neigiama patirtis užsilaiko žmogaus kūne, todėl labai svarbu ją išlaisvinti, kad nebūtų blokuojama gyvybinės energijos tėkmė. Savo veiklose pagrindinį dėmesį ji ir skiria šių blokų nuėmimui.
https://www.facebook.com/events/561559840699741/

PAPILDOMA INFORMACIJA:
Spalio 27-29 d. Amir ir Sandy priima individualioms sesijoms bei masažams. Norinčius kviečiame registruotis telefonu +37061729046.

DAUGIAU