Šampaninis choras atidaro Kalėdų sezoną

Šampaninis choras atidaro Kalėdų sezoną

Jau kitą savaitgalį prekybos ir laisvalaikio centre „Mega” apsigyvens geroji Kalėdų dvasia. Lapkričio 20-ąją į kalėdinio sezono atidarymą kvies vaikų visus metus lauktas Kalėdų Senelis ir visų mylimas Kauno šampaninis choras.

Kalėdų Senelis įžiebs „Megos” centrinėje aikštėje padabintą žaliaskarę ir praneš, kad Kalėdos jau ne už kalnų. Vėliau surinkusius linksmins Kauno šampaninis choras. Jį išsirinko patys „Megos” lankytojai – už chorą „Megos” interneto svetainėje balsavo net 42 proc. apklausos dalyvių. Antroje vietoje likęs Marijonas Mikutavičius surinko 30 proc. balsų.

„Prieškalėdinis laikotarpis Kauno šampaniniam chorui yra labai darbingas – daug repeticijų ir koncertų, tad šventinės nuotaikos dar nespėjome pajausti,” – paklausta, ar jaučia artėjančias Kalėdas, prisipažino Kauno choro vadybininkė Žaneta Daubarytė. Kauniečių ir miesto svečių laukia dviejų valandų šou programa, kurios metu choras ne kartą keis savo aprangą ir atliks įvairių stilių dainas. „Pasirodymo metu dainuosime ne tik projekte „Chorų karai” patikrintas dainas, bet ir atliksime dar visai šviežią dainą „Join my life”, kurią neseniai sukūrė choro vadovas Raigardas Tautkus”, – žadėjo Ž. Daubarytė.

Anot „Megą” valdančios bendrovės „Baltic Red” rinkodaros vadovės Rasos Vyšniauskienės, visiems koncerto dieną „Megoje” apsilankiusiems svečiams prekybos ir laisvalaikio centras padovanos pirmąją kalėdinę dovaną – „Megos” nuolaidų kortelę bus galima įsigyti be jokių papildomų sąlygų. Gruodį „Megoje” kalėdinių pramogų bus dar daugiau: vaikus savaitgaliais linksmins pasakų personažai, vyks įvairūs renginiai, pirkėjus pradžiugins ir gruodžio mėnėsį prasidėsianti kalėdinė akcija.

 

DAUGIAU