free Santuokinė meilė

Santuokinė meilė

Šeima – svarbiausias Tavo projektas

Tu nuolat rūpiniesi savo šeima, todėl ši galimybė praturtinti savo šeimą kaip tik Tau, jeigu nori:

• Praleisti daugiau laiko su antrąja puse, sužinoti jos požiūrį šeimai aktualiais klausimais (dažnai nustebsi netikėtomis mintims, nesvarbu kiek laiko esate kartu) ir galiausia atrasti bendrumą, pagrįstą artumu.
• Išmokti geriau susikalbėti poroje (pastebėti poreikius, išgirsti partnerį, įsigilinti ir suprasti jo požiūrį, nuomonę ir jausmus,)
• Atrasti ilgalaikius ir konkrečius savo šeimos problemų sprendimus (pamatyti, kad su tomis pačiomis problemomis yra susidūrę ir kitos šeimos, atrasti kitų jau išbandytus sprendimus, apie kuriuos iki tol nežinojai)
• Atsikratyti slegiančių nuoskaudų (pagrįstų neteisingomis mintimis) ir faktų galia susigrąžinti blaivų mąstymą;
• Išreikšti save ir pasidalyti mintimis su antrąja puse bei kitomis šeimomis, taip prisidėti prie laimės kūrimo šeimose;
• Kurti šviesesnę vaikų ateitį (atrasite naujus būdus kaip pavyzdžiu ugdyti vaikus, taip pat pradėsite reguliariai skirti laiką vaikų ugdymui ir išvengsite gaisrų gesinimo);
• Sutikti tikrų draugų visai savo šeimai (bendraminčių šeimų, auginančių panašaus amžiaus vaikus, su kuriomis reguliariai bendrausite).

Atidarymo renginys

Atidarymo renginys atviras ir nemokamas visoms šeimoms. Čia gyvai susipažinsite su Šeimų universitetu, moderatoriais, atvejo analizės metodu, žaidimų metu įsitrauksite į grupę, gausite atsakymus į aktualius šeimai klausimus.

Metodika

Tarptautinė šeimų vystymosi federacija IFFD, Jungtinių tautų patarėja šeimos klausimais, Šeimų universitete pritaikė pasauliniu mastu daugelyje sričių pasitvirtinusį, moksliškai pripažįstamą ir unikalų ugdymo atvejo analizės (angl. case study). metodą.

Šeimų universiteto atvejo analizės dirbtuvių metu tėvai analizuoja kasdienes šeimos situacijas asmeniškai šeimoje, vėliau diskutuoja apie tai grupėse su kitomis šeimomis, dalijasi savo patirtimis, nuomonėmis ir taip tobulėja. Atvejo analizės metodas unikalus, nes jis užtikrina aktyvų kiekvieno iš tėvų dalyvavimą, nuomonės išsakymą ir padeda atskirti faktus nuo interpretacijų, išskirti su faktais susijusias problemas bei įtraukiant grupę rasti konkrečius ir gilius sprendimus. Kursą privalo lankyti abu tėvai, nes tik dalyvaujant abiem tėvams įmanoma kurti bendrą kelią ugdant vaikus, grįstą bendradarbiavimu ir artumu.
Šiuo metu atvejo analizės metodas 40 metų naudojamas šeimų iš 60 pasaulio šalių, todėl kiekvieno iš atvejų analizuojama medžiaga pagrįsta ilgamete pasauline patirtimi ir įvairiapusiu požiūriu.

Programos

Kursų programos suskirstytos pagal vaikų amžių arba santykių gerinimą poroje:

Kaune:
1. Pirmieji žingsniai iki 4 m. – https://www.facebook.com/events/1359980494159989/
2. Ankstyvoji paauglystė 10-13 m. – https://www.facebook.com/events/685039312005193/
3. Santuokinė meilė (porai) – https://www.facebook.com/events/387061685303431/

DAUGIAU