Saulės Broliai

Saulės Broliai

Muzikiniame klube “Tamsta” spalio 29 d. (šeštadienį) 21:30, jau įpusėjus rudeniui, grupė „Saulės Broliai” kviečia prisiminti vasarą bei kartu pasvajoti besiklausant senų ir naujų dainų kamerinėje erdvėje. Dalyvauja: Donatas Petreikis (pagrindinis vokalas ir gitara), Saulius Petreikis (įvairūs pučiamieji instrumentai, vokalas), Tadas Dešukas (smuikas, bosinė gitara, klavišiniai, pritariantis vokalas), Vytis Vainilaitis (mušamieji…), Audrius Pazniokas (akordeonas).
Profesionalūs muzikantai klausytojus pasitiks energingais keltiškais šokiais, lyriškomis baladėmis ir žaismingomis dainomis. Visa tai susipins su pasaulio tautų muzikos prieskoniais ir bus pateikta su galingu gerų emocijų užtaisu.
Gerą energiją dalins:

Saulius Petreikis (įvairiausio plauko pučiamieji instrumentai bei balsai) – daro didelę įtaką grupės instrumentinei muzikai. Jo dėka „Saulės Brolių” repertuare gausu keltiškų melodijų, kuriomis Saulius žavėjosi ir anksčiau, bet po kelionių į Škotiją, susižavėjimas tik išaugo. Taip pat Saulius į grupę atsinešė armėnišką duduką, indiškas bansūri fleitas bei begalę kitų pučiamųjų instrumentų iš viso pasaulio.

Tadas Dešukas (smuikas, bosinė gitara, klavišais bei pritariantis vokalas) – vienas geriausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkų. Jis – nuolatinis Lietuvos džiazo festivalių dalyvis, aktyviai koncertuojantis su įvairiais projektais.

Donatas Petreikis (pagrindinis vokalas ir gitara) – jaunas bei perspektyvus gitaristas. Jis „Saulės Broliams” kuria vokalinę muziką bei aranžuoja kūrinius. Šiuo metu Donatas vis dar mokosi Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje džiazinį saksofoną bei groja įvairiuose ansambliuose.

Vytis Vainilaitis (mušamieji) – vienas žymiausių būgnininkų Lietuvos rock, pop ir jazz muzikos scenose, koncertuojantis kartu su grupėmis „Skamp”, „My Favourite Gun” bei įvairiais džiazo projektais.

Audrius Pazniokas (akordeonas) – į muziką jis ne tik gilinasi pats, bet ir šio meno mokina vaikus vienoje sostinės muzikos mokykloje, o jo nuopelnus akordeono muzikai padėkos raštais įvertino net ministras pirmininkas Andrius Kubilius bei prezidentas Valdas Adamkus.

Staliukų rezervacija:
I – V 10.00 – 19.00 telefonais: (8-5)2124498, 861156496
arba el. paštu: [email protected]
III – VI nuo 17.00 telefonais: 861688300, 869836121.

DAUGIAU