Saulės Broliai

Saulės Broliai

Stilius: acoustic/ folk/ fusion
Bilieto kaina: 15Lt/ su LSP 10Lt

Ar esate girdėję Saulės muziką? Tikriausiai ne. O ar žinote, kas ją atlieka? Pristatome jums Saulės brolius – Saulių Petreikį, Donatą Petreikį, Tadą Dešuką, Audrių Paznioką bei mušamųjų meistrą Gediminą Mačiulskį.

…Saulių Petreikį, liaudyje žinomą ir dėdės Semo pravarde, į žodžius sudėti sunku. Vos randi jam tinkamą apibūdinimą, jis ant scenos šast! ir iš jo išsivaduoja. Tačiau įsivaizduokite žmogų, grojantį kone visais pasaulio pučiamaisiais instrumentais, nuolatos eksperimentuojantį, improvizuojantį ir skleiste skleidžiantį meditacinę ramybę… ir kosminę energiją.

Projekte „Saulės broliai” prie Sauliaus prisijungia jo brolis Donatas Petreikis, grojantis gitara bei saksofonu, smuikininkas Tadas Dešukas, akordeonininkas Audrius Pazniokas bei perkusija, kurios galimybes atskleidžia Gediminas Mačiulskis. Sunku apsakyti, kokią magišką muziką girdėsime – patys muzikantai pažada ne tik dainuojamąją poeziją, tačiau ir world music, folko, fusion bei hindi… išties Saulės vertas muzikinis pažadas.
Saulius Petreikis (trimitas, balsas), Donatas Petreikis (gitara, balsas), Tadas Dešukas (smuikas, balsas), Audrius Pazniokas (akordeonas), Gediminas Mačiulskis (perkusija)

Staliukų rezervacija:
I – V 10.00 – 19.00 telefonais: (8-5)2124498, 861156496
arba el. paštu: [email protected] This e-mail address is being protected from spambots, you need JavaScript enabled to view it
III – VI nuo 17.00 telefonais: 861688300, 869836121

DAUGIAU