SAULĖS KLIOŠAS | Vasaros Terasa

SAULĖS KLIOŠAS | Vasaros Terasa

SAULĖS KLIOŠAS | Vasaros Terasa

 

„Saulės Kliošas“ pripažino nebegalintis tylėti. 

 

„Dainuosime Jums ir su Jumis birželio 19-ąją, Meilės mieste, Vasaros terasoje. Nebegalėdami daugiau to slėpti, pripažįstame, kad pasirodymai ir koncertai yra mūsų džiaugsmas ir didžiausia siekiamybė. Galvojame, kad tai, kas vyksta čia ir dabar, labai svarbu ir labai artima kiekvienam. Todėl mūsų koncertai taip lankomi, o muzika kas kartą tokia aktuali. 

 

Nuolat ieškome progų pakviesti jus į išskirtines, naujas ar išbandytas muzikines erdves vėl ir vėl. Kuriame spalvingą muzikinę kelionę, šventę, poilsį, meditaciją, keisdamiesi ir pasiūlydami vis naują, bet artimą stilistiką ir skambesį naujai ar jau gerai žinomai mūsų muzikai. Siekiame, kad ir kiekvienas pasirodymas būtų išskirtinis ir geriausias. Tačiau toną kaskart užduoda mūsų klausytojas. 

 

Birželio 19 d. „Vasaros Terasoje kviečiame atgaivinti malonius prisiminimus arba sukurti naujus. Grosime muziką iš mūsų naujo mini EP „Meilės Mieste“ ir, žinoma, atliksime Jūsų pamėgtus kūrinius: „Įkvėpk ir Nepaleisk“, „Tada Kada“, „Paskambink Man“, „Šokių Aikštelėje“, „Laiko Mašina“, tikėdamiesi, kad dainuosite kartu. 

 

Lengvumas, su kuriuo žvelgiame į pasaulį, yra užkrečiamas. O realizmas, kuriame muzikos dėka gyvename, yra lengvesnis. Siekiame gyventi sąmoningai, bet džiugiai, kurdami palaikančią ir mylinčią aplinką. 

 

Pakilkime vienu mm nuo žemės ar kasdieninio savęs jau birželio 19 d.

 

——————————

 

Rezervacijos priimamos nuo gegužės 2 d. +370 (695) 76 560, darbo dienomis 12:00 – 18:00 likus ne daugiau kaip 2 savaitėms iki renginio. Rezervacijos kaina asmeniui 5 EUR, minimali rezervacijos suma 20 EUR

 

——————————

 

Vartai: 19:00

LIVE: 20:00

 

——————————

 

Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas

 

——————————

 

„Vasaros terasos“ veiklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

 

1

DAUGIAU