Savaitgalis su Pasaka. Spektaklis Peliukas Antanas

Savaitgalis su Pasaka. Spektaklis Peliukas Antanas

“Savaitgalis su Pasaka” – įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtos kūrybinės dirbtuvės ir nuotaikingi filmai visai šeimai. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Balandžio 21 d. 14 val. “Savaitgalyje su Pasaka” viešės teatras “Žalia varna”, kuris pristatys A. Čeredėjevaitės/Čeredaitės autorinį spektaklį “Peliukas Anatnas” (kompozitorius Arnoldas Gurinavičius). Ši pasaka gyvena Aurelijos knygoje „Tinginė ragana“ ir metodiniame leidinyje mokytojams „Peliukas Antanas“. Spektaklio metu vaikai kartu su aktore žais, dainuos bei pateks į stebuklingą daržą, nes tai – tarsi pirmos teatro pamokėlės. Pjesė sukurta specialiai lėlių teatrui.
“Peliuko Antano” spektaklis apdovanotas užgeriausią režisūrą Alytaus konkursiniame lėlių teatrų festivalyje “Aitavaras” 2003 m. ir tarptautiniame Armėnijos festivalyje “Pasakų dienos” A. Čeredaitė buvo pripažinta geriausia festivalio lėlininke 2008 m. Spektaklis dalyvavao Italijos festivalyje “Buratini” 2009m bei Turino knygų mugėje 2007 m.

O po nuotaikingo spektaklio visi “Savaitgalio su Pasaka” dalyviai žiūrės animacinį filmą visai šeimai “Pabėgimas iš planetos žemė”. Filmo veiksmas vyksta tolimoje planetoje Baba. Žavingas astronautas Skorčas Supernova – savo planetoje mylimas ir gerbiamas, kaip nacionalinis didvyris. Mėlynieji ateiviai žavisi stipriu, gražiu bei gyvenimiškai gudriu Skorču.
Supernovos brolis – silpnas, neišvaizdus, bet protingas moksliukas. Išgirdę pagalbos šauksmą broliai iškeliauja į gelbėjimo operaciją kitoje planetoje. Deja, jie abu ten pagrobiami ir atskiriami. Skorčas nori išgelbėti brolį, tačiau kuris kurį gelbės iš tiesų? O gal geriausi planai įgyvendinami tik sujungus protą ir jėgą?

Dirbtuvių trukmė: 50-60 min
Filmo trukmė: 87 min
Dirbtuvių ir filmo bilieto kaina vaikui: 15 Lt
Tik dirbtuvių bilieto kaina vaikui: 10 Lt
Vaikus lydintiems suaugusiems dirbtuvės nemokamos.

DAUGIAU