“Savaitgalis su Pasaka” su menų mokyklėle “Debesėliai”

“Savaitgalis su Pasaka” su menų mokyklėle “Debesėliai”

“Savaitgalis su Pasaka” – įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtos kūrybinės dirbtuvės ir nuotaikingi filmai visai šeimai. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Sausio 13 d., 14 val. susipažinsime su ankstyvajam muzikiniui ugdymui skirtais instrumentais – spalvotais varpeliais, metalofonais, ksilofonais, būgneliais ir t.t. Daug grosime ir dainuosime. O pabaigai is popieriaus juostelių gaminsime snaiges ir šoksime snaigių šokį. Užsiėmimą ves menų mokyklėlės “Debesėliai” vadovė Danguolė Račienė su šeima.

Dirbtuvėlės skirtos vaikams nuo 3 iki 10 metų.

O po dirbtuvėlių visi “Savaitgalio su Pasaka” dalyviai žiūrės žiemišką ir nuotaikingą naujausią animacinio filmo “Ledynmetis” dalį. Ketvirtojoje „Ledynmečio“ dalyje pašėlusi voverė Skretas ir vėl vaikosi savo išsvajotą ąžuolo gilę. Deja, lenktynės baigiasi ne taip jau laimingai ir voveriukas tampa pasaulinio kataklizmo kaltininku. Skreto dėka susiformuoja žemynai, o gyvūnai privalo prisitaikyti prie pakitusių gyvenimo sąlygų. Mamutas Menis, tigras Diegas, tinginys Sidas, atsiduria vandenyno vidury, atskirti nuo savo draugų. Plūduriuodami ant atskilusios ledo lyties draugai privalo rasti kelią namo, todėl leidžiasi į pavojingą ir nuotykių kupiną kelionę. Čia jų laukia nematytas povandeninis pasaulis ir jo gyventojai, dar neregėtos žemės, egzotiški gyvūnai ir netgi negailestingieji piratai.

Dirbtuvių trukmė: 50-60 min
Filmo trukmė: 99 min
Dirbtuvių ir filmo bilieto kaina vaikui: 15 Lt
Tik dirbtuvių bilieto kaina vaikui: 10 Lt
Vaikus lydintiems suaugusiems dirbtuvės nemokamos.

DAUGIAU