Savaitgalis su Pasaka. Tapyba ant vandens mažiesiems

Savaitgalis su Pasaka. Tapyba ant vandens mažiesiems

“Savaitgalis su Pasaka” – įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtos kūrybinės dirbtuvės ir nuotaikingi filmai visai šeimai. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Gegužės 5 d. 14 val. “Savaitgalis su Pasaka” bus ypatingas, nes jo mažieji dalyviai išbandys unikalų dalyką – piešimą ant vandens! Piešimas atliekamas specialiame inde ant sutirštinto vandens dažų teptuku ištaškant foną, o vėliau specialiomis lazdelėmis formuojami patys įvairiausi ir spalvingiausi ornamentai. Maža to, visas vaizdas nuo vandens paviršiaus perkeliamas ant popieriaus. Piešimui naudojami visiškai natūralūs VYTA dažai.
Meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA ne tik supažindins su šiuo menu, bet ir padės visiems dalyviams susikurti savo unikalų, nepakartojamą piešinį, nes pakartoti ir nupiešti identišką piešinį tikrai neįmanoma.

O po įspūdingų dirbtuvėlių visi “Savaitgalio su Pasaka” dalyviai žiūrės animacinį filmą visai šeimai”Pabėgimas iš planetos žemė”.

Dirbtuvių trukmė: 50-60 min
Filmo trukmė: 87 min
Dirbtuvių ir filmo bilieto kaina vaikui: 15 Lt
Tik dirbtuvių bilieto kaina vaikui: 10 Lt
Vaikus lydintiems suaugusiems dirbtuvės nemokamos.

DAUGIAU