Savaitgalis su Pasaka. Teatras “Žalia Varna”

Savaitgalis su Pasaka. Teatras “Žalia Varna”

Spalio 14 d. 14 val. kino teatras “Pasaka” kartu su teatru “Žalia varna“ džiugins mažiausius savo lankytojus – „Savaitgalio su Pasaka“ dalyviai galės ne tik sudalyvauti Aurelijos Čeredaitės spektaklyje – žaidime “Eželio vertas pašnekovas”, bet ir po spektalio pamatyti naujausią rinktinę animacinių filmų festivalio „Tindirindis“ animacijos programą.
Spalio mėnesį teatras “Žalia varna” švenčia 13 gimtadienį. Todėl kino teatras “Pasaka” džiaugiasi galėdamas Spalio 14 d. 14 val. visus pakviesti į teatro “Žalia varna” spektaklį. Tai spektaklis apie poetiškos sielos Eželį, kuris kartu su vaikais statys vaizduotės laivą ir nukeliaus į Žemaitiją ant piliakalnių, nes tokio laivo pagalba galima vykti į bet kurią pasaulio vietą… Meilė Ežytei jį įkveps kūrybai ir keliaus jis ne bet kaip, o su dainele. Vaikai išmoks ne tik žaisti su šešėlinėmis lėlytėmis, bet taip pat padės aktorei deklamuoti eilėraščius, pritarti dainelėms ir net pašokti “Žvirblelių šokį”.

Po spektaklio visi “Savaitgalio su Pasaka” dalyviai žiūrės naujausią festivalio “Tindirindis” rinktinę trumpametražių animacinių filmų programą. Filmų programoje “Geri draugai” – animacija apie vaikų draugus. Rusų filmas apie mažąją mergaitę Mašą ir lokį „Didžioji pianino pamoka“ tikrai pralinksmins jaunuosius žiūrovus juokingais personažų nuotykiais ir pateiks nevieną gerą pamokymą. Spalvingos džiunglės, žingsniuojantys nykštukai ir mergaitė piratė – tai filmo „Noriu pamatyti nykštukus“ istorija apie paprastą ir linksmą mergaitę, vienintelis skirtumas tas, jog ji akla. Filmas „Draugaukime“ atsako į keletą klausimų. Ką gali bendro turėti baltasis lokys su juodu? Kaip pingvinas gali semtis įkvėpimo iš paukščių? Ar mes draugaujame tik su žmonėmis, panašiais į mus pačius?

„Savaitgaliai su Pasaka“ yra magiški tuo, jog čia tėveliai su savo vaikais kartu leidžią laiką, lavina vaizduotę, ugdo kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. „Savaitgalis su Pasaka“ vyksta kiekvieną sekmadienį, 14 val. kino teatre “Pasaka”.

Daugiau informacijos internete www.kinopasaka.lt arba el.paštu pasaka@kinopasaka.lt

DAUGIAU