Savaitgalis su Pasaka. Velykinės žolytės sodinimas

Savaitgalis su Pasaka. Velykinės žolytės sodinimas

“Savaitgalis su Pasaka” – įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtos kūrybinės dirbtuvės ir nuotaikingi filmai visai šeimai. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Kovo 24 d. 14 val. likus savaitei iki šv. Velykų suskubkime joms pasiruošti. Menų mokyklėlė “Debesėliai” ir “Savaitgalis su Pasaka” kviečia kartu su gera nuotaika ateiti pasisodinti Vėlykinės žolytės į nuotaikingą vazonėlį, kurį užsiėmimo metu galėsite nuspalvinti norimomis spalvomis ir parsinešti namo. Mokomės auginti, puoselėti ir prižiūrėti, kad šv. Velykų rytą namuose jau žaliuotų pavasaris.

O po dirbtuvėlių visi dalyviai kviečiami žiūrėti nuotaikingą lietuviškų animacinių filmų rinktinę “Margučių rytas ir pavasarinė animacija”. Susitiksime su nuotaikingais personažais: sraige Maiva, iškeitusią savo namelį į kaktusą, jūrų Piratą, susitikusį su elektroniniu kompiuterių virusu, išdykėliu Jonu, beieškančiu paparčio žiedo, Nykštuku, kuris žino atsakymus į visus vaikams iškilusius klausimus ir kitais linksmųjų istorijų veikėjais.
“Margučių rytas” – filmas apie Velykų bobutės burtus ir margučių raštų grožį. Programos pabaigoje – “Filmas po “Margučių ryto” supažindins žiūrovus su Rumšiškių tautodailininkėmis, margučių margintojomis, kurios papasakos apie Velykinius žaidimus ir burtus. Besidomintiems animacinių filmų kūrimu režisierė ir dailininkė Jūratė Leikaitė papasakos apie kūrybinius užkuliusius.

Animacinių filmų programa:
1. “Margučių rytas” (rež., dail.Jūratė Leikaitė)
2. “Pirkia susvirpliais” (rež.Henrikas Vaigauskas, dail.Jūratė Leikaitė)
3.”Sraigė Maiva”animac. (rež., dail.Jūratė Leikaitė)
4. “Elekroninis piratas” (rež.,dail. Ilja Bereznickas)
5. “Kaktuso paslaptis” (rež.Valentas Aškinis, dail. Jūratė Leikaitė, Jolanta Šiugždaitė, Rima Maminskaitė)
6. “Solistė” animac. (rež., dail.Jūratė Leikaitė)
7. “100 klausimų apie pasaulį. Lietus.” (rež.Jūratė Leikaitė, dail.Valentinas Ajauskas)
8. “Paparčio žiedas” (rež., dail.Jūratė Leikaitė)
9. “Filmas po “Margučių ryto” (rež.Valentas Aškinis)

Dirbtuvių trukmė: 50-60 min
Filmo trukmė: 85 min
Dirbtuvių ir filmo bilieto kaina vaikui: 15 Lt
Tik dirbtuvių bilieto kaina vaikui: 10 Lt
Vaikus lydintiems suaugusiems dirbtuvės nemokamos.

DAUGIAU