Savaitgalis su Pasaka. Žaislinių arkliukų dirbtuvėlės

Savaitgalis su Pasaka. Žaislinių arkliukų dirbtuvėlės

“Savaitgalis su Pasaka” – įvairaus amžiaus vaikams bei jų tėveliams skirtos kūrybinės dirbtuvės ir nuotaikingi filmai visai šeimai. Tai šeimyniškos ir jaukios sekmadienio popietės, kur kiekvienas ras sau mielą veiklą: nuo teatro, muzikos ar dailės dirbtuvių iki improvizuotų pasakų skaitymo ar net žongliravimo pamokų. Projekto tikslas – skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti su savo atžalomis, lavinti jų vaizduotę, ugdyti kūrybiškumą bei socialinį aktyvumą.

Balandžio 14 d. 14 val. menų mokyklėlė “Debesėliai” visus vaikus pakvies į užsiėmimą “Čia mano žemė, mano namai”. Klausydami lietuvių liaudies dainų, sutartinių patys gaminsime žaislinius arkliukus. Ugdykime patriotizmą, sužinokime, ką mūsų protėviams reiškia žirgai, kokie jie būna? Ką reiškia šyvis? Šio užsiėmimo metu visą tai sužinosite.
Skirta vaikams nuo 3 m. iki 12 m.

O po dirbtuvėlių visi dalyviai žiūrės nuotaikingą antrąją filmo “Krokodilai” dalį. Kurioje vasara čia pat ir vietiniai vaikai – Olis, jo sesuo Marija bei jų draugai Hanesas, Kajus, Jorgas, Frankas ir Pėteris – vėl ieško naujo štabo „Krokodilų“ draugijai. Netrukus jie susiduria su nauju išbandymu. Vietinėje miestelio gamykloje masiškai atleidinėjami darbuotojai: darbo, o gal net ir namų, gali netekti ir čia dirbančių paauglių tėvai. Tai reikštų galą „Krokodilams“ – jei Olis ir Marija išsikrausytų, „Krokodilai“ iširtų. Taigi paaugliai yra pasiryžę bet kam, kad tik išsiaiškintų tikrąją nelaimingų atsitikimų serijos, išprovokavusios atleidimus, priežastį. Jie nesustos prieš nieką – jei reikia, imsis plaukų priauginimo triukų, įsitrauks į persekiojimą ar slaptą sekimą. Netgi susidraugaus su nekenčiama Kajaus pussesere iš didmiesčio, kad gautų priedangą ir galėtų slapta patekti į madingiausią naktinį klubą miestelyje. „Krokodilai“ spaudžia pedalą – nesvarbu, dviračio ar neįgaliųjų vežimėlio – ir visu greičiu neria į naują nuotykį!

Dirbtuvių trukmė: 50-60 min
Filmo trukmė: 92 min
Dirbtuvių ir filmo bilieto kaina vaikui: 15 Lt
Tik dirbtuvių bilieto kaina vaikui: 10 Lt
Vaikus lydintiems suaugusiems dirbtuvės nemokamos.

DAUGIAU