Savarankiškas Vestuvių Organizavimas

Savarankiškas Vestuvių Organizavimas

Aiškus ir realus Vestuvių planas per 3 valandas? Taip, tai įmanoma. Siūlome Jums taupyti savo laiką ir pinigus. Vietoj ištisų mėnesių naršymo internete, rinkimosi iš didžiulės vestuvių planuotojų pasiūlos, patiriamo streso, nerimo ar net pykčių su antrąja puse, mes siūlome palengvinti planavimo procesą – SUSIDARYKITE AIŠKIĄ SAVO VESTUVIŲ VIZIJĄ IR REALŲ PLANĄ, PRALEIDĘ 3 val. KARTU SU PROFESONALU. Seminaro metu susipažinsite su vestuvių eiga, paskirstysite savo vestuvių biudžetą, susirinksite reikiamus kontaktus, aptarsite visas smulkmenas BE JOKIO STRESO. Mielos moterys, mes pažadame kad po šios paskaitos vyrai vestuvių bijos kelis kartus mažiau, tuo tarpu vyrus patikiname – kad viskas atrodys gerokai aiškiau, greičiau ir pigiau.

Kviečiame vyrus ir moteris, poras ir dar tik ieškančius antros pusės, artimoje ar tolimoje ateityje planuojančius savo vestuves – renginys aktualus visiems.

Trumpai apie renginio turinį:

NUO KO PRADĖTI? Ar žinote kokius darbus reikia atlikti pirmiausia, o ką galima atidėti vėlesniam laikui? Kaip viską sustyguoti ir nieko nepraleisti?

PROGRAMA: pristatysime vestuvių eigą ir programą, kad kiekviena minutė būtų racionaliai išnaudota.

VESTUVIŲ BIUDŽETAS: dalyviai gaus vestuvių biudžeto lenteles. Patarsime kaip paskirstyti išlaidas ir kaip sutaupyti.

KONTAKTAI: pasidalinsime makiažo meistrų, fotografų, muzikantų, maisto tiekėjų ir kt. kontaktais.

SMULKMENOS: turbūt esat girdėję, jog planuojat šią šventę svarbi kiekviena smulkmena. Mes Jus patikiname – nei vienos nepraleisime.

KLAUSIMAI: asmeniškai atsakysime į kiekvieną užduotą klausimą.

DOVANOS: renginio dalyviai gaus vestuvių atmintines ir biudžeto lenteles.

DAUGIAU