SAVĘS PAŽADINIMAS GERESNIAM GYVE

SAVĘS PAŽADINIMAS GERESNIAM GYVE

2014 m. liepos 7 – 13 d., Paberžė, Kėdainių raj., Lietuva


Jei domitės savęs pažinimu, jei Jums patinka gamta, jei mėgstate bendrauti, jei norite tobulėti bei dar geriau pažinti save, jei Jums svarbu nukreipti savo asmeninės energijos sistemos veiklą geresniam gyvenimui, vadinasi ši patyriminė savęs pažinimo ir saviraiškos stovykla – skirta Jums!


Kiekvienas žmogus turi daug galimybių, jėgų, energijos, resursų, kūrybingumo, drąsos, spontaniškumo, patiklumo, grožio, meilės ir kitų lobių. Kiekvieno viduje yra visuma, kuri nedaloma į „taip” ir „ne”, nėra „blogai” ir „gerai”.
Savo visumos suvokimas atveria kažką naujo, kitas galimybes, kitą savęs, supančio pasaulio matymą. Žmogus – tai nesibaigiančių turtų sala. 

Stovykla vyks ramioje gyvenvietėje – Paberžėje (Kėdainių raj.), prie Liaudės upės ir Nykio upelių santakos, 32 km į šiaurę nuo Kėdainių. Gyvenvietėje stovi medinė Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia (nuo 1859 m.). Šalia bažnyčios veikia 1863 m. sukilimo muziejus (buvusiame Šilingo dvare). Čia labai ilgą laiko dirbo ir gyveno Tėvas Stanislovas. Jis rūpinosi Paberžės aplinka, rinko paveikslus, dekoracijas, įkūrė muziejų. Tai – vieta, kurioje vyrauja gera energija, ramybė ir asketiška dvasia.

Jūs šios stovyklos metu:

 • įvairių paskaitų, praktikumų, meditacijų, terapijų metu – plėsite suvokimą apie save ir Jus supančią aplinką, pajusite šios akimirkos galią, dar geriau pažinsite save, kitus bei aplinką;
 • dailės ir pasakų terapijos užsiėmimų metu, kartu su lektorėmis Dainora ir Viktorija, išreikšite save kūrybiškai – spontaniškos kūrybos procese dar aiškiau ir geriau susigaudysite savo mintyse, emocijose ir jausmuose, turėsite galimybę kūrybinės raiškos priemonėmis visai tai saugiai išreikšti, suvokti ir transformuoti (meniniai įgūdžiai nėra būtini); 
 • įgysite vertingos pozityvios pokyčių patirties; 
 • atpažinsite savyje glūdinčius vidinius resursus bei sužinosite, kaip savo mintis nukreipti geresniam ir pozityvesniam gyvenimo kūrimui, išgryninsite asmeninę vertybių sistemą; 
 • lektorės Astos paskaitų/praktikumų metu suprasite vyriškos ir moteriškos prigimties stiprybes bei skirtumus, suprasite, kaip visa tai panaudoti kuriant savo harmoningą gyvenimą, sužinosite, kodėl būtina savyje vystyti moteriškumą arba vyriškumą, ir kaip nuo to priklauso sėkmė gyvenime, suprasite, kaip kurti tarpusavio bendravimą, kuris vestų į sėkmę, harmoniją ir laimę;
 • lektoriaus Gintaro Mikšiūno dėka įgausite teorinius kvantinės medicinos pagrindus, sužinosite, kas yra kvantinė medicina, pagrindiniai kvantinės medicinos uždaviniai, kryptys, kuo remiasi sąmonės pirmumo materijos atžvilgiu fenomenas, kas yra paranormalūs reiškiniai ir kodėl jie neegzistuoja. Taip pat išgirsite kaip kvantiniai dėsniai veikia mūsų kasdieninį gyvenimą, suprasite išorės ir vidaus, visumos ir individo santykį, sužinosite, kas yra holografinis principas, kaip veikia panašumo arba traukos dėsnis;
 • lektoriaus Gintaro Mikšiūno vedamų praktinių užsiėmimų metu išmoksite, kaip savo mintimis daryti įtaką sveikatai, išorės objektams, procesams, sužinosite, kokia magijos esmė, susipažinsite su kopijų panaudojimu bei išmoksite, kaip pagal kopiją daryti įtaką originalui, sužinosite, kaip kurti agregorus ir dirbti per juos, išmoksite 7 žingsnių sistemą – darbas su virgulėmis.

Detalią stovyklos dienotvarkę bei konkrečių paskaitų, užsiėmimų išdėstymą laike atsiųsime visiems užsiregistravusiems.

 

TRUMPAI APIE STOVYKLĄ:

 • 6 dienas leisime gerą energetiką turinčiame gamtos prieglobstyje – Paberžėje.
 • Kūrybiškai ir prasmingai leisime laiką – bus taikomi dailės, pasakų terapijos ir regresinės meditacijos metodai, vyks paskaitos, diskusijų vakarai, įvairios meditacijos ir kūno mankšta, taip pat kursime Asmeninę Mandalą bei pageidaujamo asmeninio gyvenimo vaizdo koliažą.
 • Gyvensime bendrame dideliame name. Name yra virtuvėlė ir galimybė gamintis maistą patiems: yra viryklė, šaldytuvas su kamera, indai… Nepaisant to, pusryčiai, pietūs ir vakarienė mums bus paruošti (vegetarinis maistas). 
 • Tualetas ir dušas yra gretimame pastate, prie namo yra upelis ir šulinys. 
 • Turėsime puikų laisvalaikį gamtoje (maudynės upelyje, laužas, muziejaus lankymas…).
 • Stovyklos kaina: 650 Lt (įskaičiuotas apgyvendinimas, pusryčiai, pietūs ir vakarienė, stovyklos programa, visi užsiėmimai bei reikiamos priemonės užsiėmimų metu). 
 • Su savimi reikia turėti pagalvę bei užvalkalus patalynei. Jei smagiau jogą daryti ant savo kilimėlio, pasiimkite jį.
 • Jei norite išmokti dirbti su virgulėmis, pasiimkite virgules į stovyklą. 
 • Taip pat galite pasiimti sąsiuvinį ir tušinuką, jei per paskaitas norėsite ką nors užsirašyti. 
 • Jei geriate arbatą ar kavą – pasiimkite, turėkite savo mėgstamą puodelį. 
 • Jei mėgstate smaližiauti, turėkite įvairių užkandžių ar skanumynų.

 

Vietų skaičius ribotas!


STOVYKLOS VADOVAI IR LEKTORIAI

Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų pradirbusi rinkodaros srityje, užlipusi karjeros laiptais ir turėjusi drąsos viską mesti vardan svajonės daryti tai, kas neša naudą žmonėms ir keičia Pasaulį į gerą. Asta tiki, kad pati geriausia gyvenimo forma – daryti tai, ko iš tiesų nori, įsiklausyti ko trokšta siela, o ne ką mus bando įpiršti vartotojiškais principais besivadovaujanti visuomenė. Asta yra Reiki meistrė – gydytoja (Reiki – viena iš Dieviškų energijų, kuri gydo ir harmonizuoja), Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos bendraturtė, lektorė-praktikė, besigilinanti į Vedų raštų paslaptis ir visas žinias išbandanti „savo kailiu”. 

Dainora Skrabulienė – dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 10 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) praktikantė.

Gintaras Mikšiūnas– žurnalistas, ryšių su visuomene specialistas, parapsichologas, ezoterinių klubų lektorius, Lietuvos ezoterikų konfederacijos valdybos narys. Gintaras savo veikloje remiasi realia praktika, o ne tik vadovėlinėmis žiniomis. Per paskutinius 10 metų tyrinėjo aiškiaregystę ir ekstrasensoriką per asmeninę praktiką, integruodamas ir pritaikydamas naujausias kvantinės fizikos žinias, senąją Rytų išmintį ir gyvenimišką patirtį. Atrado pagalbos sau ir žmonėms būdus, kurie veikia, todėl savo patirtimi nori pasidalinti su žmonėmis.

Viktorija Grogorjeva – psichologė, besigilinanti į pasakų terapijos gelmes. Viktorija yra baigusi Maskvos ekonomikos lingvistikos institutą, Psichologijos fakultetą, čia įgijo psichologo ir psichologijos dėstytojo diplomą, baigė psichologinio konsultavimo specializaciją.Maskvos kognityvinio konsultavimo institute Viktorija baigė bazinę kognityvinio orientacinio konsultavimo programą.Tarptautiniame praktinės psichologijos „Integracija” centre (Maskva) ji baigė bazinę simbolių dramos kvalifikacijosjos kėlimo programą.Tarptautiniame biznio institute (Vilnius) – tris NLP kvalifikacijos kėlimo kursus. Viktorija taip pat yra baigusi Reiki sistemos (energetinis gydymas) tris praktinius kursus pagal gydytojo Mikao Usui metodą (Japonija) ir gavusi meistro – gydytojo vardą.

TOBULĖKIME IR PLANUOKIME KŪRYBIŠKAS VASAROS ATOSTOGAS KARTU!

 

REGISTRACIJA JAU VYKSTA!

Registruotis galite el.p. [email protected]
tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta). 

Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu
 sumokėjus 300 Lt avansinį mokėjimą.

Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į stovyklą.

PASTABA: užsiregistravus ir neatvykus į stovyklą, avansinis mokėjimas nebus grąžinamas, tačiau bus galimybė sumokėtą sumą panaudoti kitoms paskaitoms ar seminarams, kurie vyksta mūsų studijoje)

Rekvizitai išankstiniam mokėjimui:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

DETALI KŪRYBINĖS PATYRIMINĖS STOVYKLOS PROGRAMA

Pirmadienis (liepos 7 d.)
11.00 – 12.00 val. – Atvykstame ir įsikuriame.
12.00 – 13.00 val. – Pietūs.
13.00 – 14.00 val. – Stovyklos idėjos ir darbo metodų pristatymas.
14.00 – 16.00 val. – Stovyklos dalyvių pažintis. Kūrybinis užsiėmimas, taikant lėlių terapijos metodus „Kas aš?”.
16.00 – 18.00 val. – Pažintis su Paberže (Sukilimo muziejus ir Tėvo Stanislovo gyvenimo istorija).
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė.
19.00 – 20.00 val. – Kūrybinis bendravimo žaidimas, taikant dailės terapijos metodus „Mano karalystė”.
20.00 – 22.00 val. – Vakaras prie laužo (žaidimo analizė, bendravimas, dainos ir žaidimai).

Antradienis (liepos 8 d.)
7.30 – 8.15 val. – Rytinė mankšta.
9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai.
10.00 – 12.30 val. – I gr.: Paskaita “Kas trukdo būti laimingu”(lektorė: Asta Ivaškevičiūtė).
II gr.: Praktinis užsiėmimas taikant dailės terapijos metodus „Savityra. Griaunantys ir kuriantys procesai manyje” (vadovė: Dainora Skrabulienė).
13.00 – 14.00 val. – Pietūs.
14.00 – 15.00 val. – Poilsis.
15.00 – 17.30 val. – I gr.: Praktinis užsiėmimas taikant dailės terapijos metodus „Savityra. Griaunantys ir kuriantys prcesai manyje”(vadovė: Dainora Skrabulienė).
II gr.: Paskaita “Kas trukdo būti laimingu”(lektorė Asta Ivaškevičiūtė).
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė.
20.00 – 21.30 val. – Kino vakaras.

Trečiadienis (liepos 9 d.)
7.30 – 8.15 val. – Rytinė mankšta.
9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai.
10.00 – 12.30 val. – I gr.: Praktinis užsiėmimas taikant dailės terapijos metodus.
„Saviidentifikacija. Galia ir vidiniai resursai” (vadovė: Dainora Skrabulienė).
II gr.: Paskaita „Kaip papildyti vidinius resursu ir gauti jėgų?” (lektorė Asta Ivaškevičiūtė).
13.00 – 14.00 val. – Pietūs.
14.00 – 15.00 val. – Poilsis.
15.00 – 17.30 val. – I gr.: Paskaita „Kaip papildyti vidinius resursu ir gauti jėgų?” (lektorė Asta Ivaškevičiūtė).
II gr.: Praktinis užsiėmimas taikant dailės terapijos metodus „Saviidentifikacija. Galia ir vidiniai resursai” (vadovė: Dainora Skrabulienė) .
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė.
Nuo 19.00 val. – Poilsis ir laisvas laikas.

Ketvirtadienis (liepos 10 d.)
7.30 – 8.15 val. – Rytinė mankšta.
9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai.
10.00 – 12.30 val. – I gr.: Paskaita „Harmoningų santykių kūrimas” (lektorė: Asta Ivaškevičiūtė).
II gr.: Praktinis užsiėmimas taikant pasakų terapijos metodus „Mano baimės ir išsilaisvinimas iš jų” (vadovė: Viktorija Grigorjeva) .
13.00 – 14.00 val. – Pietūs.
14.00 – 15.00 val. – Poilsis.
15.00 – 17.30 val. – I gr.: Praktinis užsiėmimas taikant pasakų terapijos metodus „Mano baimės ir išsilaisvinimas iš jų” (vadovė: Viktorija Grigorjeva).
II gr.: Paskaita „Harmoningų santykių kūrimas” (lektorė: Asta Ivaškevičiūtė).
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė.
19.00 – 21.00 val. – Kūrybinis užsiėmimas taikant smėlio terapijos metodus (vadovė: Viktorija Grigorjeva”).

Penktadienis (liepos 11 d.)
7.30 – 8.15 val. – Rytinė mankšta.
9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai.
10.00 – 12.30 val. – I – II gr.: Paskaita „Kvantinė medicina” (kvantinės fizikos pagrindais). Lektorius: Gintaras Mikšiūnas.
13.00 – 14.00 val. – Pietūs.
14.00 – 15.00 val. – Poilsis.
15.00 – 17.30 val. – I – II gr.: Praktinis užsiėmimas „Kvantinė medicina” (kvantinės fizikos pagrindais). Lektorius: Gintaras Mikšiūnas.
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė.
19.00 – 20.30 val. – Kino vakaras.

Šeštadienis (liepos 12 d.)
7.30 – 8.15 val. – Rytinė mankšta.
9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai.
10.00 – 13.00 val. – I – II gr.: Kūrybinis užsiėmimas „Mano gyvenimo vertybės – pageidaujamos ateities koliažas” (vadovė: Dainora Skrabulienė).
13.00 – 14.00 val. – Pietūs.
14.00 – 15.00 val. – Poilsis.
15.00 – 17.00 val. – I – II gr.: Sukurtų „Ateities koliažų” peržiūra (refleksija).
17.00 – 18.00 val. – Praktinis užsiėmimas „Šviesos meditacija” (vadovė: Asta Ivaškevičiūtė).
18.00 – 19.00 val. – Vakarienė.
20.00 – 22.00 val. – Vakaras prie laužo (pašnekesiai, dainos ir žaidimai).

Sekmadienis (liepos 13 d.)
9.00 – 10.00 val. – Pusryčiai.
10.00 – 13.00 val. – I – II gr.: Praktinis užsiėmimas taikant dailės terapijos metodus „Mano Asmeninė Mandala” (tapyba ant drobės). Vadovė: Dainora Skrabulienė.
13.00 – 14.00 val. – Pietūs.
14.00 – 15.30 val. – Stovyklos uždarymas, refleksija ir pažymėjimų įteikimas.
15.30 – 17.00 val. – Tvarkomės ir išvykstame.

 

Išsamesnę informaciją rasite čia:
http://pazinimassaviraiska.weebly.com/vasaros-stovykla-suaugusiems.html

https://www.facebook.com/events/490304144403205    

DAUGIAU