Savirealizacijos ir verslumo mokymai

Savirealizacijos ir verslumo mokymai

Norite mėgstamą veiklą paversti verslu? Laukiame Jūsų VERSLODARA projekte!

Tai keturis mėnesius trunkantys, savirealizacijos ir verslumo projekto VERSLODARA, nuotoliniai mokymai “Kaip atrasti mylimą veiklą ir pradėti savo verslą?”, kurių metu kiekvienam iš Jūsų padėsime identifikuoti sau mėgstamą veiklą, atrasti save mylimoje veikloje, paversti tai realiu verslu bei padėsime išmokti tinkamai prižiūrėti savo verslą ir sužinoti kaip tapti matomu.

Šiuo metu renkama IV – oji VERSLODARA nuotolinių mokymų grupė, prie kurios prisijungti jau galite š. m. lapkričio 22 d. 9:00-11:00 val.

Mokymų programos turinys:
• Savianalizės pagrindai
• Mėgstamos veiklos identifikavimas
• Verslo kūrimo pagrindai
• Verslo planas
• Prekės ženklo kūrimas
• Pagalbinės priemonės verslo kūrimui

Detali mokymų programa čia, tačiau dėl kiekvienos grupės individualumo galinti kisti :http://www.verslodara.lt/seminarai/vebinarai/

Vebinarų (seminarų internetu) keturių mėnesių mokymų paketas – 200,00 € + PVM (viso: 242,00 € su įskaičiuotu PVM/1 asm).
Užsiregistravę į ketvirtają VERSLODARA nuotolinių mokymų internetu grupę, iki lapkričio 2 d., galėsite pasinaudoti ANKSTYVOSIOS REGISTRACIJOS AKCIJOS KAINA su 50% NUOLAIDA, kur mokymai Jums kainuos tik 100,00 eur + PVM (viso:121,00 € su įskaičiuotu PVM/1 asm).

Daugiau informacijos rasite:
Tel.: +37065521188
El.p.: [email protected], [email protected]
Web: http://www.verslodara.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/Verslodara/

 

DAUGIAU