Scrapbooking‘as

Scrapbooking‘as

Naujiena: Scrapbooking‘o kursai „žaliems” – scrapbookig‘o pradžiamokslis.
 
Norime Jums pristatyti šiuolaikinę ir kerinčią rankdarbių rūšį: scrapbooking‘ą. Nors Lietuvoje ši meno rūšis tik pradėjo savo nuostabų gyvavimą, pasaulyje, ypač JAV, scrapbooking‘as yra populiarumo viršūnėje. Kas tai yra?
 
Scrapbooking‘as (angl. „scrap” – „iškarpa” ir „book” – „knyga, dėti į knygą”) – tai meniškas, originalus nuotraukų albumų dekoravimas, apipavidalinimas. Tačiau scrap-albumai – tai ne šiaip nuotraukų albumai, tai – albumai-istorijos, dienoraščiai, užrašinės, kurios kartu su nuotraukomis saugo jūsų atminus, susijusius su svarbiais įvykiais, brangiomis akimirkomis (tai gali būti vaiko piešiniai, pirmoji sruoga, išplėštas sąsiuvinio lapas su pirmu rašinėliu, pirmas meilės laiškelis, išdžiovinta gėlė, bilietas į kiną, kelionių bilietai ir t.t.). Daugelis iš mūsų mėgsta saugoti šiuos atminus, leidžiančius geriau prisiminti praeitus laikus. Tačiau visai nebūtina prisiminimus saugoti dėžutėje. Galima sukurti prisiminimų albumą panaudojant įvairius minėtus atminus ir su jais susijusias nuotraukas. Pabandykite tokį albumą papildyti savo mintimis, gražiomis eilėmis ir puošybos elementais – ir Jūs turėsite tikrą meno kūrinį, kuriuo galėsite mėgautis patys ir su pasididžiavimu jį rodyti draugams ir artimiesiems.
 
Maloniai kviečiame Jus į scrapbooking‘o kursus, kurių metu Jūs ne tik sužinosite scrapbooking‘o atlikimo paslaptis, bet ir pasigaminsite savo pirmąjį scrap-darbelį – tai bus Jūsų pirmas žingsnis kuriant originalų scrap-albumą. Taip pat tai yra puiki galimybė maloniai nustebinti artimą žmogų netradicine dovana, pagaminta Jūsų rankomis.
 
 
Pirmojo užsiėmimo tema: „Kūdikio albumas”.
 
Apibūdinimas: Teorinės kursų dalies metu Jūs išgirsite scrpabooking‘o atsiradimo istoriją, sužinosite, kur yra naudojamas scrapbooking‘as ir kokios yra jo atlikimo technikos, Jums bus pristatyti pagrindiniai įrankiai ir dekoravimo priemonės,  gausite naudingų patarimų, kaip padaryti pirmąjį kūdikio scrap-albumą. Praktinės kursų dalies metu išmoksite patys pasigaminti scrap-darbelį su Jūsų atsineštomis nuotraukomis. Visos reikiamos priemonės ir medžiagos Jums bus suteiktos vietoje. Atsinešti tereikės kūrybingą nuotaiką ir vaikelio nuotraukų. Idealus nuotraukų dydis būtų 10×15 cm. Jos gali būti tiek spalvotos, tiek juodai baltos.

 Kursų trukmė: ~ 3 val. Kaina: 80 Lt. Būtina išankstinė registracija telefonu 8 687 46430 (Daiva).

DAUGIAU