Šeimos mugė “Sveika vasara 2013”

Šeimos mugė “Sveika vasara 2013”

Šeima – didžiausias turtas, o drauge praleistos akimirkos – pačios mieliausios ir įsimintiniausios. Parodų ir mugių organizatorius „Expo vakarai“ siūlo unikalią galimybę šeimyniškai, naudingai ir linksmai pasitikti vasarą. Gegužės 24-25 dienomis Panevėžio „Cido“ arenoje organizuojama šeimoms skirta mugė „Sveika, vasara 2013“. Tai pirmoji tokio pobūdžio mugė Panevėžyje. Atsižvelgiant į skirtingus šiuolaikinių šeimų pomėgius bei poreikius, renginio organizatoriai pasirūpino, jog mugė pranoktų net išrankiausio lankytojo lūkesčius.

Inovatyvu, modernu ir praktiška

Mugėje laukiamos ne tik esamos, bet ir būsimos šeimos. Tad siūlomos produkcijos, paslaugų spektras itin platus ir apimantis visas gyvenimo sritis. Čia galėsite paskanauti kokybiškais ir įvairiais maisto produktais, stilių pagyvinti originaliomis aprangos detalėmis (kasdieniai ir šventiniai rūbai bei aksesuarai), o kūną palepinti sveikatingumo prekėmis bei kosmetika. Akį trauks moderniausi namų apyvokos reikmenys, išskirtiniai tautodailės ir amatininkų dirbiniai, suvenyrai, žaislai, gyvūnai bei sodo atributika.

Net 18 seminarų

„Cido“ arenos konferencijų salėse vyks patys įvairiausi ir netikėčiausi seminarai šeimos psichologijos, vaikų auklėjimo, priežiūros bei sveikos gyvensenos temomis. Jų metu pranešimus skaitys ir į visus Jums rūpimus klausimus bus pasiruošę atsakyti patyrę savo srities specialistai. VšĮ „Ori šeima“ atstovai seminarų ciklu: “Per juokus į laimingą santuoką”, „Pasakojimas apie dvejas smegenis“, „Mano vėliava arba kuo gyvena sutuoktinis”, bei „Kaip išlikti santuokoje vienam kito nenudėjus“ atskleis darnios šeimos paslaptis. Visuomenės sveikatos biuras suteiks naudingos informacijos apie judėjimo svarbą ir sveiką mitybą bei mokys, kaip atlikti pirmąją pagalbą. Prieraišiosios tėvystės centro vedamų paskaitų metu drauge aiškinsimės vystyklystės pradžiamokslį bei prieraišiosios tėvystės pamokas. Taip pat seminarų metu sužinosite visą tiesą apie kavą bei mobiliuosiuos telefonus. Iš viso jūsų laukia net 18 informatyvių ir naudingų užsiėmimų.

Akcijos ir atrakcijos

Mugės metu tikrai nenuobodžiausite. Scenoje nuolat vyks vaikų ir jaunimo kolektyvų pasirodymai. Savo talentais bei kūrybingumu stebins ir puikia nuotaiką skleis įvairiausios šokių ir muzikos grupės, ansambliai, folklorai bei solistai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos. Pirmąją dieną scenoje vyraus vaikų, o antrąją – motulės ir šeimos tematika.
Mažiesiems pramogų bus itin daug. Šėlti ir džiūgauti jie galės įmantriausiose žaidimų aikštelėse bei atrakcionuose. Taip pat vaikų lauks kūrybinis kampelis. Čia bus suteikiama laisvė fantazijai ir išmonei (mokymasis piešti, vaidinti, dainuoti ir t.t.) Rezultatai neliks neįvertinti. Renginio metu vyks piešinių ir darbelių konkursas „Mano šeima“ (darbai bus eksponuojami arenoje mugės metu). Paskutinę mugės dieną bus išrinkti trys geriausi darbai pagal amžiaus grupes. Laimėtojų laukia Panevėžio „Varlės“ salono įsteigti prizai – planšetės. Be minėtų akcijų atrakcijų, mugės metu veiks mamyčių turgelis, kuriame mamos pirks, pardavinės, keisis ir mainys savo mažylių “išaugtus” daiktus. Turgelį organizuoja portalas musumazyliai.lt kartu su panevėžietėmis mamomis. Taip pat arenoje veiks ir kino salė, kuriame vaikai ir šeimos nariai turės nemokamą galimybę stebėti populiariuosius animacinius filmukus. Arenos viduje ir lauke Jūsų lauks ir kitos įvairios ekspozicijos.

Susidomėjai? Tad nesnausk! Šeimoms skirtų produktų, paslaugų ir informacijos mugė „Sveika, vasara 2013” prasideda gegužės 24 dieną, 10 valandą, Panevėžyje „Cido“ arenoje. Prisijunk ir Tu, būkime kartu.

DAUGIAU