„Šeimos rytas“

„Šeimos rytas“

“Savęs pažinimo ir saviraiškos” studija vysto savo veiklą. Nuo kovo 2 d. mūsų studijoje rasite daug įdomios ir prasmingos veiklos sau, savo vaikams ir visai šeimai. Daugiau informacijos apie naujienas rasite čia: www.pazinimassaviraiska.lt 

Vieni iš užsiėmimų, kurie prasidės nuo kovo 3 d. (sekmadienį), 11 val. yra – “Kūrybiniai užsiėmimai visai šeimai – “Šeimos rytas”. 

Mūsų studija Jūsų šeimai parengė nuostabų žaismingą ir spalvingą pasiūlymą – tai kūrybinė erdvė Jums ir Jūsų vaikams. Užsiėmimų šeimai metu yra sudarytos visos sąlygos skleistis kiekvieno unikaliam kūrybiškumui. Vaikams – tai ypatinga galimybė pažinti pasaulį per naujus pojūčius, išbandant įvairias kūrybines formas ir priemones. Tėveliai raginami taip pat įsijungti į šį procesą ir bendradarbiaujant su savo vaikais kurti bendrą arba atskirą kūrinį. Bendras šeimos kūrybinis procesas yra labai svarbus kiekvienam šeimos nariui. Šeimos ryto metu Jūs turėsite puikią galimybę kūrybiškai bendrauti: tapysite, piešite, lipdysite, konstruosite, pinsite, gaminsite įdomius ir gražius rankdarbius. Kiekvieną savaitę Jūsų lauks vis nauja veikla ir vis naujas kūrybiškai įdomus užsiėmimas. Kviečiame dalyvauti tėvelius ir vaikus nuo 1,5 metų.

Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę – sekmadieniais. 

Užsiėmimo vadovai: Dainora Skrabulienė, Asta Ivaškevičiūtė, Sofija Pavinskaitė

Užsiėmimo kaina: 

50 Lt/užs. (2 asmenų šeimai – įskaičiuotos visos reikiamos priemonės) 

70 Lt/užs. (3 asmenų šeimai – įskaičiuotos visos reikiamos priemonės) 

90 Lt/už (4 asmenų šeimai – įskaičiuotos visos reikiamos priemonės)

Užsiėmimo trukmė: 3 val.

Grupės dydis: 4 šeimos

I grupė – užsiėmimo laikas: sekmadienis (11.00 – 14.00 val.)

Užsiėmimo vieta: “Savęs pažinimo ir saviraiškos” studija, Vytenio 10, Vilnius

Būtina registracija iš anksto! Registracija vyksta el. paštu: [email protected], pasiteirauti galite skambindami tel.: 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta).    

DAUGIAU