free Šeimos sekmadienis II Šiandienos vizionieriai

Šeimos sekmadienis II Šiandienos vizionieriai

Lietuvos istorija – kupina drąsių užmojų ir netikėtų idėjų. Pralenkę savąjį laiką, stebinę Lietuvą ir pasaulį, kūrę net pačiais sudėtingiausiais laikotarpiais vizionieriai drąsina: „Geriausias laikas kurti – dabar“! Šio mėnesio šeimos sekmadienis dedikuotas jiems: spalio 13 d., 14 val. susipažinkite su įdomiausiomis šimtmečio vizijomis ir sukurkite savo šeimos idėją Lietuvai.

Užsiėmimo metu susipažinsite su 15 įdomiausių parodoje–seanse „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos” pristatomų vizijų. Lietuviškojo Tomo Edisono paieškos, prof. Kazio Pakšto Atsarginės Lietuvos projektas, mechaninė namų šeimininkė, informeris ir daugelis kitų pasakos neatrastą Lietuvos istorijos dalį. Intriguojanti ir moderni paroda yra gausi šviesų efektų bei grafinės animacijos, ant sienų projektuojamos vizualizacijos, paveikūs garso takeliai sukuria skirtingų laikotarpių nuotaiką.

Po parodos seanso drauge su Valstybės pažinimo centro edukatoriumi ne tik dalinsitės įspūdžiais, atrasite pagrindines parodos idėjas, bet ir originalia bei netikėta forma galėsite pasidalinti savo vizijomis.

Renginys nemokamas, išankstinė registracija – nereikalinga.

DAUGIAU