free Šeimos šeštadienis II Vaikai vaistažolių pasaulyje

Šeimos šeštadienis II Vaikai vaistažolių pasaulyje

Kai į žandus kanda šaltukas, o atšiaurus vėjas suranda kelią pro tankiausius mezginių sluoksnius, geriausiu palydovu tampa kvapnios ir šildančios arbatos puodelis. Dar geriau, jei arbata ne tik šildo, bet ir padeda sustiprinti sveikatą bei apsisaugoti nuo įvairiausių ligų! Gruodžio 28 d., 14 val. drauge su vaistininku, žolininku Marius Lasinskas kviesime leistis į pažintinę kelionę vaistažolių taku, kurios metu patys galėsite pasigaminti Kalėdinę sveikatos arbatą.

„Vaistažolių poveikis žmogui labai priklauso nuo požiūrio į augalą: tiems, kurie sako, kad jie neveikia, tai iš tiesų ir neveiks, o tiems, kuriems vaistažolės yra nuostabūs draugai ir pagalbininkai, visada padės tiek, kiek tik galės“, – pasakoja Marius, šiemet pristatęs „vaikams iki 101 metų“ skirtą knygą „Vaikai vaistažolių pasaulyje“. Knygoje pateikiama informacija paremto užsiėmimo metu sužinosite, kaip išlikti sveikiems, o susirgus – greičiau pasveikti, išgirsite praktinių receptų, kaip žolelės gali tapti maistu ir vaistu, rinksite šeimos vaistažolių vaistinėlę ir bandysite patys atpažinti gaurometį, šeivamedį, čiobrelį, sukatžolę, raudonėlį, medetkas bei kitas naudingas vaistažoles. Apsidairykite, kiek daug augalų lydi mus kiekvieną dieną – metas su jais susidraugauti!

Norint dalyvauti renginyje, reikalinga išankstinė registracija, užpildant šią formą: http://bit.ly/VaikaiVaistažoliųPasaulyje

DAUGIAU