Šeimos sveikatos stiprinimo savaitgalis

Šeimos sveikatos stiprinimo savaitgalis

Šeimos sveikatos stiprinimo savaitgalis (penktadienis 17:00, sekmadienis, 17:00) skirtas tiems, kurie norėtų pradėti gyventi sveikiau, aktyviau ir laimingiau!

EDUKACIJA: tik tai, kas VEIKIA ir patikrinta mūsų pačių ir savo srities profesionalų:
kasdieninės mankštos-žaliųjų sulčių terapijos vaikams ir suaugusiems,
seminarai-praktikos:
– mityba: augalinės kilmės mityba-natūrali sutrikimų prevencija, detoksikacija, atsinaujinimas; suaugusiųjų ir vaikų mityba: kaip išmokinti ir skatinti juos rinktis sveiką maistą; natūralūs vitaminai mūsų kūnui
– valandos patirties: emocinė laisvė mityboje: kaip išlaisvinti save nuo priklausomybių ir emocinių blokų, mokslu pagrįsti metodai juos paleisti; psichologinė šeimos sveikata: ką kalba sutrikimai, šeimos nario dalyvavimas, kuriant sveikatą
– sportas: slidinėjimas lygumų slidėmis, bėgiojimas per sniegą

MAISTAS: augalinės kilmės maistas, 80% lietuviškas, užaugintas patikimų ir išbandytų natūralių ūkių, sezono sultingi kvapnūs vaisiai iš ISPANIJOS PIETŲ, 3 kartų per dieną maitinimas, žalių sulčių ir kokteilių terapijos, gydomasis vanduo, demonstracinis maisto ruošimas.

VIETA: sveikatingumo ir sporto sodyba VILTOMA, Trakų r. (www.viltoma.lt)

INVESTICIJA Į ŠEIMOS SVEIKATĄ:
Jei dalyvauja pilna 4 asmenų šeima (2 suaugusieji, 2 vaikai) – 1875 Lt. (543 Eur.)
– suaugusiam: 569 Lt. (165 Eur.)
– vaikui: 369 Lt. (107 Eur.)
Jei dalyvauja 2 asmenų šeima: 669 Lt. (194 Eur.) – suaugusiam, 469 Lt. (136 Eur.) – vaikui.
Rekomenduojame: dalyvauti kiek įmanoma daugiau šeimos narių – žinios, suvokimas, patirtys skirtingos ir norint sukurti sveiką, laimingą ir darnią šeimą, visi šeimos nariai turi aktyviai dalyvauti procese. IŠBANDYTA!

DALYVIO REGISTRACIJA:
El. paštu gintarejonaityte@yahoo.com iki sausio 25 d. Visi užsiregistravę ir sumokėję iki šios datos gaus pasiruošimo ŠEIMOS SAVAITGALIUI savaitės mitybos ir sporto rekomendacijas ir detalią programą.

DALYVIŲ SKAIČIUS: tik 18, tad nedelskite, UŽSIIMKITE SAVO VIETĄ DABAR!

INFORMACIJA: Gintarė (+370 615 27522)

DAUGIAU