Šeimų šventė „Čia visa Lietuva“

Šeimų šventė „Čia visa Lietuva“

Didžiausia šalyje tradicinė šeimų šventė „Čia visa Lietuva” kasmet pritraukianti tūkstančius dalyvių iš visos Lietuvos šiais metais vyks birželio 1 dieną naujoje vietoje – Prienų rajone, Vazgaikiemyje, įsikūrusiame Visuomenės harmonizavimo parke.

Vieną dieną vyksiančiame nemokamame renginyje visos Lietuvos gyventojai ir svečiai turės išskirtinę galimybę linksmai ir įsimintinai praleisti dieną. „Čia visa Lietuva” šventės programoje – įvairūs koncertai, čempionatai, muzikinių vaikų grupių pasirodymai, parodos, amatininkų mugės, ūkininkų turgus, skautų stovyklavietės, aitvarų pieva, kinologų pasirodymai, speciali erdvė vaikams, akrobatai, žonglieriai ir gausybė kitų pramogų visai šeimai.

„Festivalį „Čia visa Lietuva” skiriame visoms šeimoms, tad planuodami būsimus renginius norime, kad šventėje užsiėmimą sau rastų kiekvienas – ir mažas, ir didelis. Norime, kad iš šventės kiekvienas išsineštų geriausias emocijas, neišdildomų įspūdžių ir džiaugsmą pabuvus kartu su artimiausiais žmonėmis. Manau, Lietuvoje trūksta renginių, kuriuose galėtų kartu linksmintis visi – ir mažas vaikas, ir senjoras. Šventės „Čia visa Lietuva” tikslas – užpildyti šią spragą ir suteikti galimybę šeimos kartu turiningai praleisti laisvalaikį”, – sako renginį organizuojančios VšĮ „Combo concert” direktorius Arūnas Eitutis.

Gegužės 15 dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė šeimos diena.

„Vienos atmintinos dienos tikrai per mažai, kad būtų atkreiptas tinkamas dėmesys į šeimos svarbą žmogaus gyvenime. Todėl šiais metais festivaliui pasirinkome simbolišką datą – birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną. Vaikai yra ta jungiamoji grandis, kuri dažniausiai suburia ir džiaugsmu užburia šeimas. Ketvirtus metus vykstanti šventė „Čia visa Lietuva” šiuo požiūriu yra kaip ketverių metų vaikas – ji suburianti ir užburianti”, – sako VšĮ „Combo concert” vadovas A.Eitutis.

DAUGIAU